La beta de WhatsApp ya prueba las nuevas notificaciones con fotos de iOS 15

WhatsApp beta, yeni bildirimleri iOS 15 fotoğraflarıyla zaten test ediyor

WhatsApp beta, yeni bildirimleri iOS 15 fotoğraflarıyla zaten test ediyor

iOS 15’in yeniliklerinden biri, Android’de olduğu gibi kişinin fotoğrafını içerebilen yeni bildirim stilidir. Artık whatsapp bildirimleri bildirimlerde fotoğraf göstermeye başla.

Uygulamalar, yeni iOS 15 bildirimlerini destekleyecek şekilde uyarlanmalıdır ve WhatsApp zaten sürümünü test etmeye başlamıştır. ios için whatsapp beta. Yani, iOS 15 ve WhatsApp beta sürümüne sahip olmanız gerekecek.

WhatsApp’ta fotoğraf bildirimleri

Farkına varmak

iOS 15 bildirimleri daha görsel

Geleneksel olarak, iOS’taki WhatsApp bildirimleri, WhatsApp simgesi ve adını, kişinin adını ve mesajın bir önizlemesini içerir. iOS 15’ten itibaren Apple, bildirimlere daha kişisel bir dokunuş kazandırmak için bazı değişiklikler yaptı: örneğin şunları içerebilir: mesajı gönderenin profil resmi.

Testflight ile iPhone'unuza indirebileceğiniz testlerdeki tüm uygulamalar: WhatsApp, Telegram, Twitter...

Bu yeni stili kullanmak için geliştiricilerin, WhatsApp’ın halihazırda üzerinde çalıştığı yeni bildirim API’sinden yararlanmak için uygulamalarını uyarlaması gerekiyor. WaBetaInfo’ya göre, uygulama zaten yeni bildirimleri test etme iOS için WhatsApp’ın beta sürümünde. Şu anda birkaç kullanıcı için aktifler.

wbi

Bu yeniden tasarımla, bildirimin ana fotoğrafı kişinin profil fotoğrafı, üst üste yerleştirilmiş WhatsApp simgesini küçük olarak gösterir. Geri kalanı için, her zamanki gibi kişinin adı ve mesajın önizlemesi dahildir. Kaybolan tek şey uygulamanın adıdır.

Bu yeni bildirimleri görmek için iOS 15’in yüklü olması ve iOS için WhatsApp’ın en son beta sürümü, sürüm 2.22.1.1 veya üstü. Ancak WaBetaInfo’dan, işlevin yalnızca bazı beta test kullanıcıları için etkin olduğu konusunda uyarırlar.

üzerinden | WaBetaBilgi

– Haberler WhatsApp beta, yeni bildirimleri iOS 15 fotoğraflarıyla zaten test ediyor aslen yayınlandı Engadget Mobil Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Leave a Reply