WhatsApp beta, uzun zamandır beklenen çoklu cihaz modunun nasıl çalışacağı hakkında daha fazla ayrıntı gösteriyor

WhatsApp’ın en çok beklenen özelliklerinden biri, bu hizmeti aynı hesapla ve akıllı telefona bağlantı gerektirmeden farklı cihazlardan kullanabilme imkanı. Uzun zamandır söylenti olan bir şey ama şimdi işleyişi ve gelişiyle ilgili daha fazla ayrıntı biliyoruz.

WABetaInfo’da, popüler anlık mesajlaşma aracı için başlatılan betalarda gelen ayrıntıları kapsamlı bir şekilde analiz etmeye devam ediyorlar ve 2.21.30.16 sürümüyle, bir cihazda WhatsApp hesabından nasıl çıkış yapılacağını göstermek gibi yeni bulgular elde ettiler. iOS bir hesaba bağlı. Şimdi, kararlı sürümde bu seçeneği ararsak, hesabı silme olasılığını göreceğiz, ancak “oturumu kapatma” veya “oturum kapatma” değil.

Bu, WhatsApp çoklu cihaz desteğinin beklenen işlemidir.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/1b/45/24/5fff1bb24bd22fa01d/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/70/73/03/5fff1bad3bef078427/orijinal/whatsapp-vs-signal-vs-telegram.jpeg»}

WaBetaInfo’ya göre, şu ana kadar bildiğimiz her şey göz önüne alındığında, çoklu cihaz modundan iki davranış bekleyebiliriz:

  • Bi yandan, WhatsApp Web ile çoklu cihazyani, akıllı telefonumuz internete bağlı olmadan web hizmetini kullanabiliriz. Akıllı telefonda İnternet olduğunda, her iki hizmetin de senkronize olacağı umulmaktadır.
  • Öte yandan, yapabiliriz WhatsApp hesabımıza dört farklı cihaza kadar bağlanın. Bu, dedikleri gibi, gelecekte değişebilir, ancak bugün böyle. Hizmetin bu kısmı da akıllı telefonda İnternet bağlantısının bulunmasını gerektirmez.

Android'deki mesajlaşma uygulamalarının derinlemesine karşılaştırması

Çoklu cihaz işlevi WhatsApp Business ve normal sürümle çalışır. Hangi cihazların hesaba bağlı bu dört cihazdan biri olarak sayılacağı ise henüz bilinmiyor. Yani, örneğin Apple Watch ve diğer akıllı saatler için gelecekteki bir müşteri bu dördünden biri olarak sayılacaksa. Yakın görünen şey lansmanı.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler WhatsApp beta, uzun zamandır beklenen çoklu cihaz modunun nasıl çalışacağı hakkında daha fazla ayrıntı gösteriyor aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…