WhatsApp artık dünyanın en popüler uygulaması değil, yerini aldı…

Gittikçe daha fazlası var farklı anlık mesajlaşma servisleri arasındaki tartışma mobil endüstrisinde, en azından özellikle Telegram ve WhatsApp arasında, çünkü en popüler iki hizmet yıllardır kilitli durumda. aktif kullanıcılardan oluşan bir özellik ve portföy savaşı birbirlerinin gölgesinde büyümelerine izin verdiğimi.

Aslında, hiç kimse WhatsApp’ın geliştirmek için Telegram’da zaten mevcut olan seçeneklerden yararlandığını bilmiyor ve ikincisi de her seferinde kazanıyor. WhatsApp geliştiricilerinin yavaş ilerlemesi nedeniyle daha fazla güvenilirlik ve daha fazla kullanıcı iyileştirmelerle, son zamanlarda artan bir şey gizlilik ve Facebook tarafından uygulanan değişiklikler hakkında şüpheler kullanım şartlarında.

Telegram, WhatsApp beşinci ile zaten gezegendeki en popüler uygulama.

Boşuna değil, SensorTower’dan gelen bilgilere göre bunu doğrulayabiliriz. whatsapp çöktü ‘En iyi 5’ hem iOS hem de Android’deki uygulamaların küresel olarak, App Store’da yedinci sırada ve Google Play’e baktığımızda altıncı sıradayız.

Toplu verilere dayanarak, WhatsApp beşinci sırada yer alıyor ve şimdiden iki doğrudan rakibi olan Telegram ve Signal’ı geride bıraktı.her ikisi de merakla Facebook hizmetinden çok farklı bir modele bahis yapıyor, çok daha dikkatli gizlilik ve güvenlik sağlamak tüm kullanıcıları için.

Daha fazla bilgi: WhatsApp sohbetlerini adım adım ve sorunsuz bir şekilde Telegram’a aktarma

Sosyal ağlar mobilde başarılı, ancak WhatsApp zemin kaybediyor

Ocak 2021’e güncellenen verilerle, Telegram, mobil platformlar için uygulamalar arasında zaten küresel bir liderdirTikTok’u ikinci sıraya yerleştirerek ve en azını imzalayarak 63 milyon indirme2020 yılının aynı dönemine göre neredeyse 4 kat fazla… Etkileyici rakamlar!

TikTok, mobil cihazlarda 62 milyon kurulumla her halükarda çok geride değil. Daha uzaklardan Signal, Facebook ve WhatsApp ilk beş sırayı tamamlıyor. sıralama, sosyal ağların önemini vurgulamaktadır.

Her ne kadar olsa da, en merak edilen şey, Facebook’un bunu nasıl yapmaya çalıştığını görmek. gezegen genelinde WhatsApp’ta kullanım koşullarınızı değiştirinkitlesel bir kullanıcı çıkışıyla sinyalzaten köpük gibi yükselen Telgrafbu da kullanıcıları çoğaltır ve herkese şunu garanti eder: verilerinizi paylaşmayacaklar veya onunla ticaret yapmayacaklar tıpkı Mark Zuckerberg’in şirketinden yapmayı planladıkları gibi.

Sahip olmak Pavel DurovTelegram’ın yaratıcısı, bunun “insanlık tarihinin en büyük dijital göçü”bunu doğrulayarak 100 milyondan fazla kullanıcı Telegram’a kaydoldu Sadece Ocak 2021’de.

WhatsApp, 6 Ocak 2021’den itibaren yürürlükte olan yeni gizlilik politikasıyla konumunu koruyor. yeni önlemleri kabul etme zorunluluğunun 15 Mayıs’a ertelenmesi olumsuz yorumlardan ve kullanıcıların kaçışından önce.

En İyi Uygulamalar Ocak 2021

Bu, Ocak 2021’e güncellenen, mobil platformlardaki en popüler uygulamaların “en üst noktası”dır.

Telegram, değişiklikten kimsenin şüphe duymamasını istiyor ve süreci kolaylaştırmak için sohbetleri içe aktarmaya devam ediyor.

Rus kurye servisinin yönlendirmesiyle, başında Pavel Durov olmak üzere, onlar da ayrıntıları araştırmak istediler. yeni harika işlevselliğisunarak uygulamanıza geçiş görevini kolaylaştırmayı amaçlayan kolay sohbet içe aktarma ve tarihler.

Android ve iOS için en son güncellemeyle zaten mevcut olan Telegram bize şunları sunuyor: diğer mesajlaşma servislerinden sohbet geçmişini aktarma desteğişimdilik sadece WhatsApp değil, Line veya KakaoTalk gibi diğerleri de dahil.

Tam burada Andro4all’da size büyük komplikasyonlar olmadan nasıl kullanılacağını öğrettik, çünkü gerçek şu ki bu seçenek son derece basit ve güçlü, Durov zaten bunu duyurdu. iki sohbeti birleştirme olasılığı ile gelişecekalıcı sohbette 100’den az mesaj olduğu sürece, biri Telegram’da bulunur ve diğeri içe aktarılır.

Pavel Durov, aslında, bu sınır zamanla artırılacaktır böylece bağlantılı tüm kayıtlar tutulabilir beslemekile birlikte üçüncü taraf geliştiricilere ücretsiz bir API sağlamayı bile planlıyor bu, mesajları başka bir hizmetten veya herhangi bir uygulamadan Telegram’a aktarmanıza olanak tanır.

Telegram için geleceği iyi boyayın ve girin, Facebook ofislerinde yeni hizmet şartlarına devam edip etmeme konusunda karar vermeye devam ediyor ya da son olarak, kullanıcıların kitlesel çıkışını önlemek için geri adım atın… Patates çatınızda!

Daha fazla bilgi: Neden WhatsApp’ı kaldırıp Telegram’ı hemen kullanmalıyız?

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

WhatsApp artık dünyanın en popüler uygulaması değil, onu geride bıraktı… ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…