Web sitelerini takip ediyor musunuz? Google Chrome’un bu işlevi birden fazla kişinin dikkatini çekecek

Görünüşe göre Google, tarayıcısında oldukça ilginç olan yeni bir özellik hazırlıyor.

Görünüşe göre şirket, kullanıcıların ilgi duyduklarında web sitelerini takip etmelerini sağlayacak bir düğme eklemek istiyor. “Takip et” düğmesi çok yakında kullanılabilir olabilir, ancak Chrome Story tarafından yayınlanan bilgilere göre şu ana kadar geliştirme aşamasında.

Düğme şu anda Chrome’un Canary sürümünde, yani geliştirme platformunda mevcuttur.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

İlgilendiğiniz konuları takip edin

Artık Chrome sayesinde belirli konuları web üzerinden takip etmek mümkün olacak ve Keşfet özet akışında ilgimizi çeken konuların görünmesi sağlanacak.

Ek olarak, bu temalar Android’de Chrome’daki “Yeni Sekme” sayfasındaki “Keşfet” özet akışında da görünecektir.

“Takip et” düğmesi hala çalışmıyor

Chrome’un Google Canary’de “Takip Et” düğmesi görünüyor, ancak daha önce de belirtildiği gibi hala çalışmıyor, hala geliştirme aşamasında.

Tabii ki, şu anda bu işlev Android cihazlar içindir. Belki resmi olarak piyasaya sürüldüğünde Apple’ın iOS’u gibi diğer mobil işletim sistemlerine de yayılmaya başlayacak.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Şimdiye kadar bu butonun nasıl çalışacağına dair çok fazla detay yok ancak görünen o ki Google, Google Reader aracını değiştirmeye çalışacak.

Ayrıca, Google Discover’daki haber akışını özelleştirmeye yardımcı olacak ek bir kaynak olabilir.

Her ne ise, özelliğin ne yapacağını gerçekten bilmek için bir sonraki Kanarya güncellemelerini beklemekten başka yapacak bir şey yok.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…