Wear OS özellikli şık akıllı saat şimdi %40 indirimle

Gün boyu akıllı saat takmaya alışmış biriyseniz ve sizinki artık son belirtilerini gösteriyorsa veya bir akıllı saat alacaksanız ancak her an kullanabileceğiniz şık bir tasarıma sahip olmasını istiyorsanız. , şimdi bu modele çok ilginç bir indirimle sahip olma fırsatınız var. Aynı zamanda bir işletim sistemine sahip en popüler moda markalarından birinden akıllı saattir. işletim sistemi giyin Böylece cep telefonunuzla sorunsuz bir şekilde senkronize edebilirsiniz.

Tasarım ve kalite Michael Kors

hakkında bir Michael Kors MKT5049bir çapa sahip bir akıllı saat 40mm çap ve 18 mm genişliğinde bir kayışı olan sadece 13 mm kalınlığında. Bir kadının bileğine daha çok yakışan boyutlar, gerçek şu ki unisex bir model.

Yüksek mukavemetli paslanmaz çelikten yapılmış kasası vardır, suya daldırılabilir. 3 ATM’ye kadar ve Android 4.4 veya üstü ve iOS 9.3 ve üstü ile uyumlu. Metal çerçeveli ve siyah silikon kayışlı yuvarlak dijital ekranlı bir saat, ancak bu modelle uyumlu herhangi bir 18 mm kayışla değiştirebiliyoruz.

Antrenmanlarımızı amaca göre kontrol etmek için kalp atış hızı izleme özelliğine sahiptir, entegre GPS, Cebinizde cep telefonu ile dışarı çıkmadan tüm dış mekan aktivitelerini kaydedebilmek, yüzmeye uygun, özelleştirilebilir küreler, müzik kontrollü ve Google Pay uyumlu, alışverişlerimizi direkt saat ile ödeyebilmek. Ve cihazın kendisinden ödeme yapmak için NFC teknolojisine sahip akıllı saatlerden biri olmasıdır.

Bu Michael Kors MKT5049’un pil ömrü, verdiğimiz kullanıma da bağlı olsa da tüm gün. İvmeölçer, dahili hoparlörler, dahili kamera, çalar saat, jiroskop, NFC, ortam ışığı sensörü, sesli aktivasyon, bluetooth vb. Aynı zamanda sadece 57 gram ağırlığında olduğu için gün boyu giydiğimizi fark etmeden giyebileceğimiz bir model.

Michael Kors MKT5049 Smartwatch için teklif

Bu modern Michael Kors MKT5049 akıllı saatin fiyatı 329 Euro, ancak Amazon’un teklifi sayesinde hemen şimdi satın almak mümkün. %40 indirimbu da 130 Euro’luk bir tasarrufu temsil ediyor.

Bu nedenle son fiyat 198,69 €. Amazon Prime müşterileri için ücretsiz gönderim sunan ve aynı zamanda Amazon Music Unlimited’a 90 günlük ücretsiz abonelik içerir. Bu aboneliğin keyfini çıkarmak için, siparişi verdikten sonra, Amazon Music Unlimited hizmeti sayesinde 90 günlük müziğin keyfini çıkarmaya başlamak için tüm bilgileri içeren bir e-posta alacağız.

Wear OS’li Elegant Smartwatch girişi şimdi %40 indirimle Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…