Wear OS ile Fossil Gen 5E artık İspanya’da satın alınabilir: resmi fiyat ve mevcut modeller

Geçen Ekim ayında Fosil, bir Wear OS ile akıllı saat ağabeyi Fossil Gen 5’ten çeşitli özellikleri miras alan Fossil Gen 5E, geçtiğimiz yıl tanıtılmıştı. Ancak yeni akıllı saat, fiyatını da düşürmek için bazı özellikleri azalttı.

Markanın cihazlarında sıklıkla olduğu gibi, Fossil Gen 5E başlangıçta Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürüldü, ancak İspanya’da satın almak zaten mümkün ve hem erkek hem de kadınlar için birkaç farklı modelde mevcuttur. Bakalım hangi fiyata bulabileceksiniz.

{«videoId»:»x7zpyou»,»autoplay»:true,»title»:»SMARTWATCH KARŞILAŞTIRMA EN İYİ AKILLI SAAT Hangisi?»}

Fosil Gen 5E fiyatı ve bulunabilirliği

Fosil Gen 5e 03

Dediğimiz gibi Fossil, Wear Os’lu Gen 5E akıllı saati ülkemizde zaten pazarlıyor. Onun resmi fiyat 229 euro, ancak bazı distribütörlerde biraz daha ucuza bulabilirsiniz. Erkek modeli (44 mm kasa) için deri, silikon veya paslanmaz çelik kayış, kadın modeli için silikon, Milanese veya paslanmaz çelik (42 mm kasa) ile farklı renklerde mevcuttur.

Wear OS by Google, nabız, GPS, NFC ve bildirimler akıllı saat, Silikon Siyah tarafından desteklenen Erkekler için Fossil Connected Smartwatch Gen 5E

Wear OS by Google, nabız, GPS, NFC ve bildirimler akıllı saat, Silikon Siyah tarafından desteklenen Erkekler için Fossil Connected Smartwatch Gen 5E

Wear OS by Google tarafından desteklenen Kadınlar için Fossil Connected Smartwatch Gen 5E, Nabız, GPS, NFC ve Akıllı Saat Bildirimleri, Pembe Silikon

Wear OS by Google tarafından desteklenen Kadınlar için Fossil Connected Smartwatch Gen 5E, Nabız, GPS, NFC ve Akıllı Saat Bildirimleri, Pembe Silikon

Kalp atış hızı ölçümü, GPS ve NFC ile

Fosil Gen 5e 02

Google’ın giyilebilir cihazlara yönelik işletim sistemine (Wear OS) ek olarak, Fossil Gen 5E’nin bir 1.19 inç AMOLED panel Always-On işlevi ve zaten oldukça eski bir işlemci ile: Snapdragon Wear 3100. bir günlük özerklik ve NFC, Bluetooth 4.2 ve WiFi bağlantısına sahiptir.

En iyi akıllı saat (2021): satın alma rehberi ve karşılaştırma

Altimetreden yoksundur, ancak entegre GPS ve 4 GB dahili belleğe sahiptir. Ayrıca çeşitli spor modları, ortam ışığı sensörü ve arkadaki sensörler aracılığıyla kalp atış hızını ölçme imkanı sunar. Daha ne, hoparlör ve mikrofon var Android kullanmamız durumunda aramaları yanıtlamak veya Google Asistan ile etkileşim kurmak için.

Fosil Gen 5E Veri Sayfası

FOSİL GEN 5E

BOYUTLAR

44x44x12mm

EKRAN

1.19 inç AMOLED 328 x 328 piksel

İŞLEMCİ

Aslanağzı Aşınma 3100

Veri deposu

1 GB

DAHİLİ DEPOLAMA

4 cigabayt

işletim sistemi

işletim sistemi giyin

AKÜ

24 saat hızlı şarj

BAĞLANTI

Bluetooth 4.2 LEWiFiNFCGPS

UYUMLULUK

Android 6 veya üzeri iOS 12 veya üzeri

DİRENÇ

3 ATM

SENSÖRLER

AltimetreOrtam ışığıJiroskopKalp hızı

DİĞERLERİ

Çeşitli pil modları Mobil ödemelerle uyumlu Müzik kontrolü Manyetik şarj

FİYAT

229 €

– Haberler Wear OS ile Fossil Gen 5E artık İspanya’da satın alınabilir: resmi fiyat ve mevcut modeller aslen yayınlandı Android Laura Sacristan’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…