Wear OS artık hava durumu widget’ında ultraviyole radyasyon seviyesini gösteriyor

İşletim sistemi olması gerektiği kadar hızlı ilerlememesine ve optik hızda benimsenmemesine rağmen gerçek şu ki; Wear OS gelişmeye devam ediyor güncellemeden sonra güncelleme ve sonuncusu, dedikleri gibi, köşeyi döndüğümüz yazla çok ilgili.

Cep telefonlarımızda ve saatlerimizde hemen hemen her şeyi gördüğümüz için Google, Wear OS saatlerinin kilit ekranlarında bulunan hava durumu widget’ını değiştirmeye karar verdi. Artık sadece o andaki havanın sıcaklığını veya durumunu göstermekle kalmıyorlar, aynı zamanda ultraviyole radyasyon seviyesi hakkında bilgi.

Sağlık sorunlarının önlenmesine yardımcı olacak küçük bir değişiklik

{«videoId»:»x80i6rl»,»autoplay»:true,»title»:»Işınları yakalarken güvende kalın. ️ – – WearOSbyGoogle’daki Hava Durumu uygulamanız artık konumunuz için UV İndeksini içeriyor.”}

Söylediğimiz gibi, Wear OS’deki yeni değişiklik, bilgileri artık daha eksiksiz olan hava durumu widget’ı için geçerlidir. Artık bulunduğumuz bölgedeki ultraviyole radyasyonun seviyesini ve saatin GPS ile tespit ettiğini rahatlıkla görebiliyoruz. zaten bilebiliriz Güneş ışığı nerede olursak olalım ne kadar tehlikelidir.

önemli bir gerçek güneş kremi ile kendimizi korumaya gelince uzun süre direkt güneş ışığına maruz kalacaksak ve belki hava biraz sıcak olsa da kısa kolluları uzun kollu değiştirmeye davet edebilir. Şüphesiz, artık Wear OS ile saatlerin ekranında doğrudan danışılabilen küçük ama önemli bilgiler.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Umarım bu güncelleme gelecekte diğer birçok güncellemenin bir parçası olur Wear OS’nin pozisyonları kurtarmasına izin veren Gelecekteki diğer giyilebilir cihazlarla ilgili. Google Fit’teki en son değişikliklere ve Fitbit’in Google ekosistemine eklenmesine bakıldığında, giyilebilir Google’ın pazardaki nabzını yeniden kazandı.

– Haberler Wear OS artık hava durumu widget’ında ultraviyole radyasyon seviyesini gösteriyor aslen yayınlandı Android Samuel Fernandez tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…