Wear Installer sayesinde APK uygulamalarını Wear OS’ye yüklemek artık çok kolay

APK’ların Wear OS’li saatlere yüklenmesindeki gerilemeden sonra, kontrolü kullanıcılarına geri veren bir araç ortaya çıktı: Wear yükleyici. Onunla, mümkün saat ve cep telefonu arasındaki bağlantıdan yararlanarak akıllı saatlere uygulamaların yüklenmesi. Şimdi indirilebilir.

Google, Android üzerinden yolculuğuna başladığından beri mağaza dışından uygulama yükleme olasılığını koruyor: APK’lar, bu cihazların en büyük avantajlarından birini oluşturur. Bu seçenek, TV’ler veya saatler gibi diğer platformlara uyarlanan sistemlerin geri kalanı tarafından devralındı. Şimdi, Google kısa süre önce paralel dokunmayı Wear OS çalıştıran bu tür saatlerle kısıtladı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu kısıtlamaları aşmanın bir yolunu bulmuşlardır.

Wear Installer, uygulamaları ADB ile yükleme yöntemi

Yükleyiciyi Giy

Android, geliştiriciler için tasarlanmış gerçekten güçlü bir talimat sistemi olan ADB sayesinde komutlar aracılığıyla cihaz yönetimine izin verir. Bu sayede bilgisayardan ekran görüntüsü almak için sistem uygulamalarını ortadan kaldırmak mümkündür; Wear OS’de de bulunan seçeneklerakıllı saatler için sistem.

TicWatch Pro 3 GPS, inceleme: ileri teknoloji Wear OS akıllı saatlerinde ön planda

Bahsettiğimiz uygulama, Wear Installer, kullanımı çok kolay olan kullanıcı dostu bir arayüz sunmak için ADB komutlarından yararlanır. uygulamaları Wear OS’ye yeniden yükleyin. Güvenlidir, APK’ların mobilden yüklenmesine olanak tanır, mobil uygulamaların Wear OS bileşenlerinin yüklenmesine olanak tanır ve yalnızca bir Android telefon gerektirir.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/75/42/b2/5f8d893f4bd22f0967/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/5c/80/42/5f8d8e574bd22f0910/original/ticwatch-pro-3.jpeg»}

Wear Installer’ın yaratıcısı, Wear OS için halihazırda birkaç uygulamaya sahip olan ve Android konusunda uzmanlaşmış bir geliştirici olan Malcolm Bryant’tır. Ve sonuncusu kesinlikle kullanıcıların büyük bir bölümünün, özellikle de seçeneklerinin ne zaman kesildiğini görenlerin beğenisine olacaktır. Google, uygulamaların yüklenmesini akıllı saatlerle sınırladı.

Malcolm, uygulamasının nasıl çalıştığını mükemmel bir şekilde açıkladığı bir video kaydetti.

Wear Installer’ı indirmek için Freepoc sayfasına gidin ve listede arayın: telefona manuel olarak yüklenmesi gereken bir APK’dir.. Ardından, uygulamadaki talimatları izleyin.

üzerinden | XDA Geliştiricileri

– Haberler Wear Installer sayesinde APK uygulamalarını Wear OS’ye yüklemek artık çok kolay aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…