Waze Audible ile zaten uyumludur: Araba sürerken sesli kitap ve podcast dinleyebilirsiniz

Audible, Waze ile yeni işbirliğini duyurdu. Ses hizmeti Waze oynatıcıya entegre edilecek, 600.000’den fazla sesli kitap, podcast ve diğer sesli programlara katkıda bulunmak navigasyon hizmeti içinde.

Böylece Audible, Spotify, Amazon Music veya Deezer ile entegre olur. Telefonda Audible uygulamasının yüklü olması gerekli olacaktır. çalışması için, hizmetin içerik oynatmaya başlaması için Waze içindeki simgesine tıklamanız yeterlidir.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/5b/39/93/601d59213bef0784d5/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// img.youtube.com/vi/_s71mHv-dC4/maxresdefault.jpg»}

Audible, Waze ile entegre olur

sesli

Audible, ses dünyasında bir dev olan Amazon’un sesli kitap ve podcast hizmetidir. Bugüne kadar Waze, Spotify, Amazon Music veya Deezer gibi servislerle entegrasyona sahipti, ancak Audible’ın varlığı yoktu. Bugün itibariyle uygulamayı güncellediyseniz, Audible’ı sürüş modunda kullanmaya başlayabilirsinizuygulamayı yüklediğiniz sürece.

Audible, Waze’deki ses hizmetleri listesinin bir parçası haline gelir. Görünmesi için uygulamanın yüklü olması yeterli olacaktır.

Resim 2021 02 10 08 59 07

Yüklü hizmetlerin geri kalanında olduğu gibi, müzik simgesine gidin ve ses seçeneği olarak Sesli’yi seçin. Etkinleştirdikten sonra Audible içeriklerini dinlerken Waze uygulaması ile gezinebiliriz. Direksiyonda dikkat dağınıklığını önlemek için içeriği yöneten kişinin yardımcı pilot olması önerilir, evet.

Android cep telefonunuzda sesli kitap dinlemek için yedi uygulama

Güncelleme hem iOS hem de Android’e geliyor, bu nedenle Waze ile birlikte kullanma seçeneğini görüntülemek için güncel olması yeterli. Uygulamayı yüklemediyseniz, Waze menüsünden doğrudan erişimimiz olacak bizi onunla yapmak için.

Daha fazla bilgi | Waze

– Haberler Waze Audible ile zaten uyumludur: Araba sürerken sesli kitap ve podcast dinleyebilirsiniz aslen yayınlandı Android Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…