WatchApp mesajlarına verilen tepkiler tekrar görülebilir

WatchApp mesajlarına verilen tepkiler tekrar görülebilir

WhatsApp mesajlarına her an tepki gelebilir.

WhatsApp yeni bir özellik hazırlıyor uygulamayı kullanma deneyimini tamamen değiştirin. Apple iMessage, Facebook veya daha yakın zamanda Telegram gibi diğer uygulamalarda bulunan bir şey olduğu doğru, ancak WhatsApp’ın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olduğunu ve etkisinin daha büyük olduğunu zaten biliyoruz. hakkında konuşuyoruz mesajlara verilen tepkiler, uygulamanın beta sürümünde tekrar görüldü.

dan yeni bir gönderi WABeatInfo, uygulamayı en iyi tanıyan ortam, WhatsApp Messenger’ın en son beta sürümü 22.2.72’de sunulan değişiklikler hakkında konuşun. Ve açıklandığı gibi ve bir ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, bu sürüm için bildirim ayarlarında yeni geçişler içerir. birisi mesajlarımıza tepki verdiğinde bilgilendirilmek isteyip istemediğimizi kontrol etmek.

tepkiler whatsapp ayarları

WhatsApp tepkilerindeki ayarlamalar zaten görülebilir

Bu ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, artık bireysel sohbetler ve gruplar için ne zaman tepki bildirimleri alacağınızı ve bu bildirimleri aldığınızda hangi zil sesini çalacağınızı yönetebilirsiniz. Ne yazık ki mesajlara tepki vermek henüz mümkün değil ancak bu ayarın yönetilebiliyor olması mesaj tepkilerinin çok yakında kullanılabileceğini gösteriyor.

Tepkiler çok yakında WhatsApp’a gelecek

Şu anda WhatsApp betasında tepkiler mevcut olmasa da, uygulamanın bizi terk ettiğine dair şimdiden birkaç ipucu var. Bu, muhtemelen komşu betanın tüm kullanıcılarına sunulacak bir özellik olmayacaktır. muhtemelen diğer kullanıcılarla çalışmayacak beta yüklü olmayan WhatsApp.

Bu nedenle, bu yeni işlevi resmi uygulamanın bir sonraki güncellemesinde bulacağız, geriye kalan tek şey WhatsApp’ın gelişimini tamamlaması.

WhatsApp’ta bu ayarın etkinleştirildiğini kontrol edin.

WhatsApp şu anda birçok iyileştirmeyi test ediyor beta uygulamanızda. Bildirimlerdeki kullanıcı resimleri, sohbet dışında ses dinleme yeteneği ve yeni bir sohbet listesi tasarımı yakında piyasaya sürülebilecek özelliklerden sadece birkaçı.

İlgili konular: Naber

disney logosu

Disney+’a 8,99 Euro’ya ve kalıcılık olmadan kaydolun Disney+’a abone olun!

Leave a Reply