WandaVision: 7. bölüm reklamını açıklıyor

WandaVision 7. bölüm güçlü ifşaatlarla doluydu, ama aynı zamanda Marvel Sinematik Evreninde gelecek her şeyi tam anlamıyla görmemizi sağlayan çok ilginç bir reklamı da vardı.ben.

ileride spoiler

Reklam bize Nexus adında bir “antidepresan” gösteriyor ve bu da yan etkilerinden biri olarak sizi daha depresif hissettiriyor gibi görünüyor. Aslında, sonunda bize Pietro’nun başına gelenlerin cevabını veren bu reklamdır, ister inanın ister inanmayın.

Tüm bunların arkasında, hatta dış dünyada görülen şovun arkasında Agnes, daha doğrusu Agatha Harkness olduğunu biliyoruz. Yani reklamlardan da sorumlu olabilir..

özellikle bu bize Marvel evreni için son derece önemli bir şeyi anlatıyor: tüm gerçekliklerin Nexus’u.

Reklam, antidepresanın sizi gerçekliğinize döndürebileceğini söylüyor. veya seçtiğiniz gerçekliğe ve bu tam olarak tüm Marvel gerçekliğinin Nexus’una bir referanstır..

Burada son derece önemli hikayelerin gerçekleştiğini gördük, örneğin, Deadpool’un umutsuzca var olmayı bırakma girişiminde diğer tüm versiyonlarını öldürmeye başladığı Nexus aracılığıyla, ama daha da önemlisi, Marvel ve DC Comics’in Nexus aracılığıyla bir araya gelmesidir..

Olasılıklar kelimenin tam anlamıyla sonsuzdur

Burası temel olarak resmi evreni Ultimate’a ve temelde her şeye bağlayan Marvel’in tüm farklı versiyonlarını birbirine bağlayan köprüdür. Yani, bu Nexus, Marvel Sinematik Evreni ile X-Men’in Fox Evrenini birbirine bağlar. Onu Fox’un Fantastik Dörtlü evrenine de bağlayabilirsiniz. ve her durumda, tüm Örümcek Adam filmlerini yukarıda bahsedilen her şeye bağlar..

Ticari WandaVision

Bu, Dr. Strange’in çılgınlığının yakında piyasaya sürülecek çoklu evreni için bir emsal değil, ama aynı zamanda çizgi romanla, Miles Morales’in animasyonuyla ve hatta DC Comics filmleriyle bağlantı kurmanın kapılarını da açıyor.. Ciddiyim.

Yani Agatha, Pietro’yu canlandırmamış olabilir, ancak tüm gerçekliklerin ve zaman çizgilerinin Nexus’u aracılığıyla başka bir boyuttan başka bir Pietro getirebilirdi. Nexus ayrıca diğer gerçekliklerin içindeki gerçekliklere erişim sağladığından, Fox filmlerine çok benzer bir boyuttan alternatif bir Pietro bile olabilir..

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…