WandaVision 6. bölümde bir Fox dizisine inanılmaz bir gönderme yaptı

WandaVision 6. bölümünü yeni yayınladı ve bizi suskun bıraktı, çünkü konuşulacak çok şey var, ancak bunların hepsinin diziye girebilecek veya giremeyecek karakterlerle ilgisi yok, ama o kadar özel bir gönderme var ki, gerçekten onun hakkında konuşmamız gerekiyor..

Başlık yeterince açık olmasa da bu notta spoiler içerdiğini belirtmekte fayda var. bu yüzden henüz WandaVision’ı izlemediyseniz, bu notu okumaya devam etmeden önce 6. bölümü izlemenizi tavsiye ederim..

WandaVision spoiler burada başlıyor

Daha önce gördüğümüz gibi, WandaVision her yeni bölümle on yıl ilerler, bu yüzden 6. bölümde hepsi 2000’lerin başında ve 90’ların sonundadır.Bu, sinemadaki prömiyerler sayesinde de görülebilir, ki bu da çok meraklı çünkü elimizde The Incredibles ve Game of Twins var.. Yani bir Süper Kahramanlar ailesi ve suça ortak olan ikizlerle ilgili bir film.

Şimdi düşününce, The Incredibles, süper güçlü ailenin mükemmel bir şekilde gelişini duyuruyor olabilir: Fantastik Dörtlü.

Ama bu başka bir zamanın konusu. Burada önemli olan dizinin introsu ve bölümün genel tonu, çünkü bu tamamen Malcolm in the Middle’a dayanıyor.

Giriş bunu saklamaya bile çalışmıyor, WandaVision’daki “aktörleri” sunmak için kullanılan Malcolm’un şovunda gördüğümüze benzer “anlık ekranlar” görebiliriz..

Hepsinden iyisi, Billy ve Tommy’nin doğrudan kameraya konuştuğunu gördüğümüzde gelir. her bölüm başladığında Malcolm’un kendi tarzında dördüncü duvarı kırmak.

Bunun Disney tarafından Malcolm’a sahip olduklarını ve franchise ile oynayabileceklerini göstermek için yapılmış olabileceğini düşünmeye başladığımızda her şey daha da güzelleşiyor. ve zevk referansları ile. Her iki durumda da, yıllardır gördüğümüz en iyi şeylerden biri..

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…