WABetaInfo’ya göre WhatsApp, iPhone ve Android arasındaki sohbetlerin geçişini test ediyor

WABetaInfo'ya göre WhatsApp, iPhone ve Android arasındaki sohbetlerin geçişini test ediyor

Facebook, tüm mesajlaşma uygulamalarını bir araya getirme projesine devam ediyor ve bu konuda adımlar görüyoruz. WABetaInfo’ya göre en önemlilerinden biri, WhatsApp’ı aynı anda birden fazla cihazda kullanma imkanının yanı sıra, sohbetleri bir platformdan diğerine taşıma yeteneği.

Bir adım daha ve diğer alternatiflerden hala çok uzak

{«videoId»:»x7znnzk»,»autoplay»:true,»title»:»MASTER TELEGRAM UZMAN olmak için 25 numara»}

Şu anda ve lansmanından bu yana, WhatsApp yalnızca tek bir cihazdan çalışır. Hizmetin daha sonra bazı platformlarda uygulama olarak görünebilecek web sürümleri olduğu doğrudur, ancak sonuçta bunların tümü, şimdiye kadar bir iPhone veya Android mobil olan tek bir cihaz tarafından desteklenmektedir. aralarında geçiş yapma imkanı yoktur. .

Facebook bunu değiştirmek istiyor gibi görünüyorçünkü WhatsApp’ın en son beta sürümünde bu metinle birlikte aşağıdaki ekran görüntüsü görünür:

Kullanıcı, WhatsApp hesabına farklı bir işletim sistemine sahip bir cihaz bağlamaya çalıştığında, sürüm uyumluluk hatalarını önlemek için her zaman App Store veya TestFlight’ta bulunan en son WhatsApp güncellemesine güncelleme yapmak gerekir.

Facebook’un cihazlar arasında geçişi kolaylaştırmakla ilgilendiğini görmemize rağmen, bu işlev hakkında daha fazla ve olası varış tarihi hakkında daha az bilgiye sahip değiliz. Gerçek şu ki diğer hizmetler bu işlevsellikten yıllardır yararlanıyor ve hatta Facebook hizmetlerinden ayrılmak istiyorsak WhatsApp sohbetlerini içe aktarmamıza bile izin veriyorlar, Facebook’un yakında WhatsApp’ın topladığından daha fazla veri paylaşacağını duyurmasından bu yana olan bir şey. RGPD’nin Avrupa vatandaşları için geçerli kılmadığı, ancak onları yeni şartları kabul etmekten muaf tutmayan bir uygulama.

iOS 14.5'in son sürümü yaklaşıyor: çıkışını ne zaman göreceğiz

Facebook, Zuckerberg’in açıkladığı gibi, şirketin tüm iletişim platformlarını birleştirmek ve birlikte çalışabilir hale getirmek için çalışmaya devam ederken. Diğer insanlarla konuşabilmek söz konusu olduğunda bir avantaj, ancak mahremiyet açısından dezavantaj olarak da okunabilir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler WABetaInfo’ya göre WhatsApp, iPhone ve Android arasındaki sohbetlerin geçişini test ediyoraslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…