VZR, CrossWave teknolojisi sayesinde gerçek uzaysal ses sunduğunu iddia eden bir kulaklık olan Model One’ı sunar

VZR piyasaya sürmek amacıyla eski Apple mühendisi Vic Tiscareno tarafından ortaklaşa kurulan bir start-up şirketidir. sesle başa çıkmanın yeni yolu kulaklıktan duyuyoruz.

Ve elde edilen ilk sonuç Model Bir (evet, adı yeniden düşünmek için fazla zaman harcamadılar), bir dairesel kablolu kafa bandı kulaklıkhem yüksek kaliteli bir model arayan kullanıcıları hem de en talepkar oyuncuları cezbetmeyi düşündükleri kapalı bir akustik kutu ile adı verilen yenilikçi bir teknoloji sunuyor. çapraz dalga daldırma ve gerçekçilik hissini geliştirmek için. Ne içeriyor?

Vzr F Hdagram Cd 720x

Bu sistemin arkasındaki amaç, bir dizi pasif akustik dalga kılavuzları Her bir pavyonun içine yerleştirilen ses dalgalarını, gerçek dünyada nasıl algıladığımıza daha benzer bir şekilde kulaklarımıza yönlendirir.

Vzr F J diyagramı 1 720x

Web sitelerinde bunu açıkça açıklamasalar da, doğal sesin ortamdaki veya dinleme odasındaki yansımalarını taklit etmek için sinyalin gelişinde belirli gecikmeler getirerek bunu başaracaklarını varsayıyoruz.

Yaratıcılarına göre, bu sistem daha iyi sadakat Birlikte daha gerçekçi mekansal konumlandırma Bu, bu makalede derinlemesine tartıştığımız rahatsız edici izolasyon hissini teorik olarak bir dereceye kadar azaltmayı başarıyor.

Vzr F Prdgif Meydanı 640

Karbon fiber kaplı pavyonların altında bulduk 40 mm sürücüler arasında bir frekans yanıtı sunabilen 10Hz ve 30KHz 32 ohm empedans ve 100 dB hassasiyet ile.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/11/70/a4/602661d33bef072dc9/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/4d/eb/d6/602661ef4bd22f7a1b/orijinal/kulak-tanıtım-the-vzr-model-one-bq.jpeg»}

Ayrıca bir çıkarılabilir mikrofon 50 Hz’den 20 KHz’e yanıt artı başka bir dahili, toplam 430 gram ağırlık ve bağlantıya dayalı 3.5mm jak kablosu 1 metre uzunluğunda.

Kulaklıkla müzik dinlemek neden beyninize hoparlörlerden daha az gerçekçi geliyor?

Fiyat ve müsaitlik

VZR Model One kulaklık, Nisan 2021’den itibaren yaklaşık bir fiyatla satışa sunulacak. 450 dolar.

Daha fazla bilgi | VZR

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler VZR, CrossWave teknolojisi sayesinde gerçek uzaysal ses sunduğunu iddia eden bir kulaklık olan Model One’ı sunar aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…