Vodafone’un 5G kapsama alanı 4 yeni şehre yayılıyor

Geçen Mayıs, Vodafone’un İspanya’daki 5G kapsamını en son artırdığı zamandı. Toplamda, uyumlu bir mobil terminalimiz olduğu sürece, veri indirmede 1 Gbps’ye kadar maksimum 5G kapsama hızının sağlanabileceği 21 şehir vardı. Şimdi, operatör en hızlı beşinci nesil ağını Türkiye’ye getirdiğini duyurdu. dört yeni şehir. Hepsinde, daha fazla bitişik spektruma ve yalnızca 5G’ye ayrılmış bir frekansa (sipariş yapılana kadar) sahip olarak en yüksek indirme hızıyla 5G hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tüm detayları atlamadan sonra veriyoruz.

Vodafone’un 5G kapsama alanı Madrid, Barselona, ​​​​Zaragoza, Valencia, Malaga, Sevilla, Pamplona, ​​​​Vitoria, San Sebastián, Logroño, Bilbao, Santander, Gijón, A Coruña, Vigo, Benidorm, Murcia, Alicante, Palma de’de mevcuttu. Mallorca, Valladolid ve Badajoz. bunlar şunlardı 21 şehir bugüne kadar mobil şebekenin yeni teknolojisi ile yüksek hızda gezinme ayrıcalığına sahip olan. Bugün İspanyol coğrafyasına yayılmış diğer dört şehirde şanslılar.

Castellón, Toledo, Santa Cruz de Tenerife ve Las Palmas de Gran Canaria

Spesifik olarak Castellón, Toledo, Santa Cruz de Tenerife ve Las Palmas de Gran Canaria şehirleri günümüzde bu teknolojiden yararlanabilen şehirlerdir. Vodafone, hepsinde 1Gbps’ye kadar indirme hızlarının keyfini çıkarabileceğinizi açıklıyor. ideal koşullar altında 10 milisaniyeden az gecikme. Dağıtım, hizmetini yalnızca 5G hizmetine ayrılmış bir frekans aracılığıyla sunduğu 3.5 Ghz bandındaki bitişik spektrum kullanılarak gerçekleştirildi.

vodafone 5g haritası

Toplamda, Vodafone zaten 25 şehirde 5G’ye sahip. Red operatörüne göre bu, 5G kapsamının zaten bu şehirlerin nüfusunun %50’sinden fazlasına ulaştığı anlamına geliyor. Şu anda diğer operatörler gibi ulusal düzeyde veriye sahip değiliz. Ancak şu da doğrudur ki Vodafone DSS kullanmıyor (dinamik spektrum paylaşımı) 4G LTE ve 5G’nin aynı bantta daha hızlı konuşlandırılmasını sağlar.

Vodafone bugün sadece 250 elektrikli scooter çekilişi yapıyor

Yeni Çarşamba ve yeni ÇarşambaYeees (Vodafone’dan Mutlu). Faturasız ve sözleşmeli müşteriler için geçerli olan bu program, Vodafone müşterilerine farklı ürün veya deneyimler sunuyor. Hediyeler arasında firmalarla indirimler, ücretsiz sinema biletleri, Vodafone ürünleri (ücretsiz data, nesnelerin interneti cihazları…) ve ayrıcalıklı bir deneyim ile Vodafone’a özel etkinliklere erişim. Bugün alabiliriz 250 elektrikli scooter.

Vodafone’un 5G kapsamının 4 yeni şehre yayılması sonrası ADSLZone’da ilk kez ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…