Vodafone Unlimited Business, sınırsız veri ve daha fazlasıyla geliyor

Artık cep telefonuyla ne yaptığını veya ne yapmadığını umursamayan birçok insan için sınırsız veri bir zorunluluk haline geldi. Şimdi, Vodafone bu deneyimi serbest çalışanlara ve küçük işletmelere getirmek istiyor, ancak çok daha fazlasını eklemek istiyor. Bunun meyvesi, Vodafone Unlimited Business doğdu, küçük işletmelerin dijitalleştirilmesi için sınırsız veri ve çözümlerle serbest çalışanlar ve küçük işletmeler için oran. Atlamadan sonra size yeni tekliflerin tüm ayrıntılarını veriyoruz.

Birkaç ay önce Vodafone, İnternet’li ev, Vodafone dolaşım verili mobil, televizyon, akıllı ev cihazları ve çok daha fazlası için eksiksiz bir çözüm olan Sınırsız Ev’i sundu. Hepsi yeni müşteriler için 3 aylık indirimle elde edilebilecek tek bir aylık ücrette. Fikir bu Sınırsız Ev deneyimini şirketlere ihraç etmektir. yeni Sınırsız İşletme ile.

Vodafone Sınırsız İşletme

Bu Vodafone Unlimited Business

Sınırsız İş olarak bilinen iki farklı yöntemle gelir ‘Sınırsız İş 2.0’ ve ‘Sınırsız İş 3.0’, esas olarak her birinin sahip olduğu mobil hat sayısında farklılık gösterir. Genel düzeyde, tüm bu unsurları paylaşırlar:

  • Mobil hatlar (2 veya 3):
  • Uluslararası aramalarda dakikalarla sınırsız arama ve maksimum hızda veri
  • Teknik Yardım Hizmeti: Bilgisayar, tablet, Akıllı Telefon gibi cihazlar için günün 24 saati, haftanın 7 günü sohbet, telefon veya gerekirse ev yardımı yoluyla uzaktan teknik yardım
  • Fiber Bağlantı 600 Mbps
  • SuperWifi: WiFi ağının kapsama alanını ve aralığını genişletmek için maksimum fiber bağlantısı.
  • Dijital Güvenlik, 7 gün 24 saat çok kanallı uzman desteği ile siber güvenlik hizmetleri, yedek kopyalar, ağ ve web güvenlik açığı analizleri ile işletmeleri olası siber saldırılara ve sahtekarlıklara karşı korur.
  • İşletmeleri internette görünür kılan ve büyümelerine yardımcı olacak şekilde konumlandıran Vodafone Business Digital Start. Profesyonellerin ve işletmelerin İnternet’teki verilerini bilmelerine, düzenlemelerine ve güncellemelerine, dijital varlıklarını genişletmelerine ve 50’den fazla dijital site, Google, RRSS, dizinler, haritalar, GPS’deki görünürlüklerini güçlendirmelerine yardımcı olur.

İsteğe bağlı olarak eklenebilir Bir numaramüşterilerin cep telefonlarını yanlarında bulundurmak zorunda kalmadan ve SIM’i değiştirmeden her zaman kendilerine en uygun cihazda telefon numaralarını ve oranları kullanmalarını sağlayan; veya ile nesnelerin interneti çözümleri kuruluşunuzun fiziksel güvenliğini izlemek için. Özel paketler gibi eğlence seçeneklerimiz yok (örneğin, Vodafone ile Tidal’a sahip olma seçeneği).

Vodafone’dan Unlimited Business yazısı sınırsız veriyle geldi ve daha fazlası ADSLZone’da ilk kez yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…