Vodafone TV paketlerini kiralamak için hangi tekliflere sahibiz?

Vodafone televizyonu, bazı fiyatlara ücretsiz olarak dahil edilmesine rağmen, operatörün yakınsak teklifine entegre edilmeyen tek televizyondur. Kırmızılar, her kullanıcının farklı paketlere göre kendi televizyonunu oluşturmasına olanak tanıyan a la carte teklifle dizi ve sinemayı uzun zaman önce tercih etti. Şu anda, en çok talep edilen iki tanesini almak için bazı özel promosyonlarımız var ve size bu ay boyunca Vodafone TV ile sözleşme yapmak için tüm detayları, fiyatları ve koşulları veriyoruz. Mart 2021.

Vodafone TV Promosyonları

Bulduğumuz ilk promosyon Seriefans paketini etkiliyor. Toplam Sınırsız Mobil Fiyat ile 31 Mart 2021’den önce sözleşme yaparsak ücretsiz bir yıl (12 ay) var. Gerçekte, bu oran ile bize indirim uygulanıyor. Pack Seriefans, Pack Serielovers veya Pack Cinefans taksitleriyle ayda 10 Euro. Bu paket Vodafone One sınırsız, Süper ve Toplam fiyatlara dahildir.

İkinci promosyon, içinde bir ayda 14 euro indirim31 Mart 2021’den önce Vodafone One Maxi veya Vodafone One Total ücretini (600 Mbps ve 1Gbps) sözleşmeli müşterilere ücretsiz yapacak.

VodafoneTV

Üçüncüsü, elimizde Cinefans Pack + Serielovers Paketi ÜCRETSİZ 1 yıl. Bu teklif, Vodafone One Unlimited Maxi veya Vodafone One Unlimited Total abonelikleri için geçerlidir, çünkü ikinci paket bu fiyatlara ücretsiz olarak dahildir. Televizyon paketlerinin geri kalanı herhangi bir promosyonun parçası değildir. Hepsi Vodafone TV çocuk modu ile uyumludur.

Vodafone TV paketi içeriği

Hayranları Serisi Paketi

HBO İspanya, FOXNOW, AXN Now, TNT, Calle 13, Comedy Central, Cosmo, SYFY, XTRM, FOX, FOX Life, AXN, AXN WHITE ve AMC.

SeriAşık Paketi

SerieFans + Amazon Prime Video paketi.

Daha Fazla Seri Paketi

Movistar Serisi ve Starzplay

Sinema Hayranları Paketi

Movistar Estrenos, Filmin, Hollywood, Somos, Dark, Comedy Central, Cosmo, XTRM, FOX Life, AMC. Filmin aboneliğini Vodafone ile aktif hale getirmeliyiz.

Belgesel Paketi

Tarih, Odyssey, Discovery Channel, National Geographic+ uygulaması, National Geographic, National Geographic Wild, Seyahat, Suç ve Soruşturma, Blaze, My Zen TV, Yemek Pişirme Kanalı, Decasa ve çok daha fazlası.

Çocuk Paketi

Disney Jr, Baby TV, Nickelodeon, Nick Jr, Canal Panda ve My Nick Jr.

Müzik Paketi

Tidal, Mezzo HD, Mezzo Live HD1, MTV Müzik, MTV, MTV Live HD, MTV Dance, MTV Rocks, Sol Música, HIT TV ve VI+1 Classic.

Spor Paketi

Eurosport 2, Garaj TV, Doğa Sporları Kanalı, Dövüş Sporları, Betis TV, Sevilla TV, Surf Kanalı ve Barca TV.

Yazı Vodafone TV paketlerini kiralamak için hangi tekliflere sahibiz? ADSLZone’da ilk ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…