Vodafone TV, Hit TV müzik kanalını sunmayı bıraktı

Vodafone, tam iki yıl önce alakart paketlerle televizyon teklifinde devrim yarattı. Bu aylarda hasat edilen rakamlardan, bu kararın onlar için iyi çalıştığı ve ücretli futbolun zararına filmlere ve dizilere olan bağlılığı doğruladığı görülüyor. Vodafone TV kanallarının bu teklifinde bir dizi tematik paketimiz var, ancak aynı zamanda bu paketlerden en az birine kaydolan tüm müşterilere sunulan bazı kanallar. kanallar arasında, hit tv Herhangi bir televizyon müşterisinin görebileceği şeylerden biriydi, en azından kırmızı operatörün ücretli televizyon platformundaki yayınlar kesilene kadar.

Tüm Vodafone TV alakart paketleri, DTT kanallarına ek olarak şunları içerir: kanal listesi AMC, FOX Life, Cosmo, Comedy Central, XTRM, TCM, Sundance TV, Disney XD, Eurosport 1, National Geographic Channel, National Geographic+, Canal Cocina, Decasa, MTV, My MTV Music, Sol Música veya HITTV. Daha doğrusu, son birkaç saat içinde yayınlarını durdurduğu için manşetlere çıkıyor.

“HIT TV kanalı kaldırıldı…”

“HIT TV kanalı küresel olarak kaldırıldı, ancak kesinlikle beğeneceğiniz başka bir kanalımız var.” Resmi Vodafone Twitter hesabındaki bu mesajla bu kanalın şebekeden kaybolduğu doğrulandı. Bu, birkaç gün öncesine kadar ayarlanabilirdi. 181 kadranında ve şu anda artık resmi kanal teklifinin bir parçası değil.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Bu mesajdan birkaç gün önce Vodafone, kanalın ortadan kaldırıldığını zaten doğrulamıştı: “Çünkü Vodafone ötesinde teknik nedenler ve nedenler, HIT TV kanalı yayını durdurur. Bunun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. En yeni hitlerin keyfini çıkarmaya devam etmek için Müzik paketini öneriyoruz”.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Bazı kullanıcılar Vodafone’dan Hit TV’yi şu şekilde eklemesini ister: Müzik paketi içindeki seçenek küresel müzik ve eğlence platformu Tidal, ilk kişiselleştirilebilir müzik kanalı MyMTV Music, Mezzo ve diğer birçok kanalla şu anda ayda 10 Euro’ya sunuluyor.

Bu kanal 2015’in sonunda oluşturuldu, ancak 2018’in sonundan beri Vodafone şebekesinin bir parçasıydı. İki yıldan biraz daha uzun bir süre sonra kanal, diğer ödemeli televizyon operatörlerinde hala mevcut olmasına rağmen, bu platformda yayın yapmayı durdurdu. Bu değişikliğin kesin nedenlerini operatörün kendisi ile netleştirmeye çalışacağız.

Vodafone TV’nin Hit TV müzik kanalını sunmayı bıraktığı yazısı ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…