Vodafone TV 4K Pro: Bu, tarafından tasarlanan yeni dekoder...

Vodafone TV 4K Pro: Bu, tarafından tasarlanan yeni dekoder…

Vodafone, Dolby Atmos kalitesinde ses üretebilen bir hoparlör, 4K HDR’de görüntü üretebilen bir hoparlör gibi gelişmiş işlevlerin entegrasyonunu içeren, Bang & Olufsen tarafından tasarlanan yeni bir “hepsi bir arada” kod çözücü ile Vodafone TV müşterileri için teklifini geliştiriyor. , TV ve V-Home çözümleri için ses kontrolü ve diğerlerinin yanı sıra entegre Amazon Alexa. Gelin hep birlikte Vodafone TV 4K Pro’nun tuşlarını görelim.

Piyasadaki en premium ve yenilikçi kullanıcı deneyimini sunacak ve tüm içerik ve işlevleri tek bir cihazda toplayacak olan Vodafone TV 4K Pro, müşterilerin ek harici cihazlara ihtiyaç duymadan maliyet ve yerden tasarruf etmelerini sağlayacak.

Yeni Vodafone TV dekoderi kendi içinde bir Üstün kaliteli hoparlör Danimarkalı şirket tarafından akustik olarak geliştirildi Bang & Olufsen ses deneyimini geliştirmek için TV ile kullanıldığında: Son teknoloji ürünü, yüksek çözünürlüklü bir ses çubuğu gibi görünür. Ses çalma özelliği vardır Dolby Atmos, sinemalarda yayınlanan ve çok sayıda video akışı uygulamasında sunulan filmlerin büyük çoğunluğunda kullanılan sürükleyici ses formatı. İçerisinde 3 adet yüksek kaliteli entegre hoparlörün yanı sıra benzersiz bir akustik deneyim sağlamak ve izleyicinin üstün kalitede sürükleyici sesi algılamasını sağlamak için stratejik olarak yönlendirilmiş aktif ve pasif bir subwoofer içerir.

Ayrıca yeni desco, bağlı olduğu TV ekranında yanıtlarla birlikte Amazon Alexa’nın işlevselliklerini içeriyor. Ve bir uzaktan kumanda içermesine rağmen, ses kontrolü güçlü yönlerinden biridir. Alexa’dan müzik çalmasını, hatırlatıcılar eklemesini ve bilinen tüm Alexa becerilerini isteyebilirsiniz.

Kullanıcı gizliliğini korumak için Vodafone TV 4K Pro, mikrofonu kapatabileceğimiz fiziksel bir düğme içerir.

Vodafone TV 4K Pro sahip olmak 4K HDR görüntü kalitesi, daha fazla dinamik ışık ve renk aralığı ekleyerek gerçeğe daha yakın hale getirerek optimum görüntü kalitesi sağlamak.

Vodafone TV 4K Pro, Vodafone Tv Plus’ın en üst düzey kod çözücüsüdür ve tüm birleşik ve yalnızca fiber müşterilere aylık 5 € ücret karşılığında sunulur. Televizyonlarının ses özelliklerini geliştirmek isteyen veya Amazon ECHO tipi akıllı hoparlörü olmayan Vodafone TV müşterileri için şüphesiz ilgi çekici bir alternatif.

Leave a Reply