Vodafone, Madrid Metro hatlarının %100’ünü kapsıyor

Ülkemizde 2G, 3G, 4G ve 5G mobil kapsama alanı artmaya devam ediyor. Şimdi sıra büyük şehirlerden uzak bölgelere ya da yeraltı metro hatları gibi şehrin en gizli köşelerine ulaşmakla ilgili. Eldeki davada, Vodafone daha yeni hale geldiğini duyurdu. ilk operatör Madrid Metro hatlarının %100’ünde kapsama alanı sunarken. Bu dönüm noktasına ulaşmayı mümkün kılan dağıtımın tüm anahtarlarını ve rakamlarını size veriyoruz.

Kırmızı operatörün az önce duyurduğu gibi, Vodafone İspanya müşterileri şimdiden tüm Madrid Metro ağı boyunca tam mobil kapsama alanından yararlanıyor. Şehrin tüm metro hatlarında kapsama alanı sunan ilk operatör olacak. Bu, dağıtımını tamamladıktan sonra mümkün olmuştur. 16 son aşama kalan bu ulaşım aracının toplam hat sayısını tamamlamak.

Madrid Metrosunda Kapsama

Madrid Metro hatlarının %100’ünü kapsayan bu kapsama, 147 istasyonun mobil iletişim hizmetinin konuşlandırılması ve kapsanması için ikinci aşaması Mart 2019’da başlayan bir projedir. İşler bittiğinde, kapsama alanımız var. 240 metro istasyonu ve 260 kilometrelik seyahat mesafesi. Hep 4G teknolojisinden bahsediyoruz.

vodafone metro madrid

bu yeni bölümler kaplıdır:

Chamartín ve Pinar de Chamartín ve Pacifico ve Valdecarros arasındaki Hat 1; Legazpi-Villaverde Alto arasındaki hat 3; Avenida de América ile Pinar de Chamartín ve Alonso Martínez y Goya arasındaki 4. hat; Ciudad Lineal ile Alameda de Osuna ve Eugenia de Montijo ve Casa de Campo arasındaki hat 5; Legazpi ve Príncipe Pío arasındaki hat 6; Gregorio Marañón ve Pitis ile Pueblo Nuevo ve Hospital del Henares arasındaki hat 7; Pza, Castilla -ve Paco de Lucia ve Príncipe de Vergara ve Puerta de Arganda arasındaki 9. hat; Príncipe Pío ve Puerta del Sur ile Chamartín ve Hospital Infanta Sofia arasındaki hat 10; Plaza Elíptica ve La Fortuna arasındaki hat 11; ve son olarak 12. hattın Güney Metro Halkasında.

Vodafone’un 4G kapsama alanı, banliyö ağının tamamında da mevcuttur. Bilbao, Malaga, Sevilla ve Granada ve banliyö ağının çoğunda Valensiya ve Barselona.

Vodafone’un 5G’si şimdiden 25 şehirde

Geçen hafta Vodafone’un 5G’sinin toplamda dört yeni şehre ulaştığını öğrendik. Bu teknolojinin kapsamı ile 25. Güncel liste Madrid, Barselona, ​​​​Zaragoza, Valencia, Malaga, Sevilla, Pamplona, ​​​​Vitoria, San Sebastián, Logroño, Bilbao, Santander, Gijón, A Coruña, Vigo, Benidorm, Murcia, Alicante, Palma de Mallorca, Valladolid, Badajoz, Castellón, Toledo, Santa Cruz de Tenerife ve Las Palmas de Gran Canaria.

Vodafone’un Madrid Metro hatlarının %100’ünü kapsama alanı sunduğu yazısı, ADSLZone’da ilk olarak yer aldı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…