Vodafone Cinefans Pack’i kiralayın ve çeşitli hediyeler kazanın

Vodafone televizyonu, iki yıl önce kırmızı operatörün, kullanıcının alakart teklif oluşturabileceği içerik paketlerini seçmesiyle kökten değişti. Bu paketlerden biri de elbette sinema odaklı ve yılın her günü film yayınlayan ana kanalları içeriyor. Bu Cinefans Paketinin fiyatı aylık 12 Euro’dur ve genellikle seri paketlerin yaptığı gibi promosyonların bir parçası değildir. Ancak, Nisan ayının bu ayında Vodafone Cinefans Pack’i kiralayabileceğiz ve bize birkaç hediye al tamamen ücretsiz.

Vodafone Cinefans Pack, klasik filmlerden oluşuyor. TCM ve BİZ veya en son Hollywood sürümleri Movistar Prömiyerleri. Biz de göreceğimizi unutamayız. karanlık ve hollywood kanalı, Filmin’i Vodafone’a kayıt edebilmenin yanı sıra. Bu paket ayrıca bize AMC, FOX Life, Cosmo, Comedy Central, XTRM, TCM, Sundance TV, Disney XD, Eurosport 1, National Geographic Channel, National Geographic+, Canal Cocina, Decasa, MTV, My MTV gibi ortak kanallara erişim sağlar. Müzik, Sol Müzik ve DTT.

Müşteriler arasında seçim yapabilir İki seçenek. Birincisi bir HD ve 4K dekoder ile, mobilden ve Tabletten televizyona içerik gönderme imkanı, 3 eşzamanlı reprodüksiyon (2 cihaz + dekoder) ve HBO İspanya, Amazon Prime Video, Filmin, Netflix, Youtube’a erişim, National Geographic +, Tidal, Kids Mode ve dekoder menüsünden ve aramalardan daha fazla uygulama. Bunun aylık 3 Euro’luk bir ücreti var. İkincisi, Smart TV’de (bir uygulama aracılığıyla) ve cihazlarda HD kalitesinde bir kod çözücüsüzdür.

vodafone hediye

Vodafone Cinefans Paketi Promosyonu

Şimdi, Vodafone müşterilerine az önce iletilen promosyona odaklanacağız. Bu durumda, Vodafone Cinefans Pack sözleşmesi yapmak için 25 Nisan’dan önce ana Cinefans kanallarından bir patlamış mısır yapımcısı ve mağazacılıktan oluşan 50 Film Paketinden birini alabileceğiz. Sadece ilk 50 işe alım ile sınırlıdır.

Özellikle, hediye bir Sogo Eski Moda patlamış mısır üreticisi ve Canal Hollywood, Dark ve Canal Somos için mağazacılık. Vodafone kampanyada şanslı olan kişilerle SMS ile iletişime geçecektir. Hediye paketi, kazananın onayından itibaren 30 gün içinde kurye ile gönderilecektir. Sözleşme başına yalnızca bir hediyeye izin verilir.

ADSLZone’da ilk olarak Hire the Vodafone Cinefans Pack ve çeşitli hediyeler alın yazısı çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…