Vodafone 200 adet 4K aksiyon kamerası çekilişi yaptı

Her gün tekrar tekrar çarşamba, her zamanki özel Vodafone promosyonumuz var. Bu durumda, 17 Şubat 2021’e kadar operatörün müşterileri için 200 adet 4K aksiyon kamerası çekilişine katılmak mümkün olacak. Happy’den, onun sadakat programından ve daha özel olarak sözde ÇarşambaYeee sadece My Vodafone uygulamasından erişebildiğimiz Böylece bugünkü çekilişe katılabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi, kısaca açıklıyoruz Vodafone Mutlu sadakat programı bugün MiércoYeees’in yeni baskısını kutluyor. Faturasız ve sözleşmeli müşteriler için geçerli olan, Vodafone müşterilerine farklı ürün veya deneyimler yaşatan bir programdır. Hediyeler arasında şirketlerle indirimler, ücretsiz sinema biletleri, Vodafone ürünleri (ücretsiz data, nesnelerin interneti cihazları…) ve ayrıcalıklı bir deneyim ile özel Vodafone etkinliklerine erişim buluyoruz.

4K aksiyon kamerası nasıl edinilir

“ÇARŞAMBA: SK8 SPOR KAMERASI” promosyonunun temellerini inceliyoruz. Bu ortaya çıkacak 17 Şubat 2021 00:00 ile aynı gün 23:59 arası çekiliş ise 18 Şubat 2021’de yapılacak.

vodafon

Bu kuralların hükümlerine uygun olarak, tüm bu kişiler, özel müşteriler (hem ön ödemeli hem de faturalı) Reşit olmayan, mobil hattı sayısı dokuzu geçmeyen serbest meslek sahibi veya tüzel kişiler veya ön ödemeli veya sözleşmeli Vodafone mobil ses hizmetinin ödemeli güncel olarak şirket mobil hatlarını kullananlar, Türkiye’de ikamet ediyor. İspanya’nın ve yerleşik mekaniklere uyun.

Her zaman olduğu gibi, promosyona katılmak için müşterilerin Müşteri Uygulaması (Vodafone Uygulamam) kişisel hattınızla ve Vodafone müşteri cep telefonu numaranızı vererek kaydolun. Her kullanıcının yalnızca bir kez katılabileceği açıkça belirtilmelidir.

Çekiliş sırasında Vodafone, gerekli şartları sağlayan tüm katılımcılarla birlikte Excel dosyasını çıkaracaktır. Liste küçükten büyüğe doğru sıralanacaktır. Her katılımcıya rastgele bir sayı atanacak ve rastgele sayı üretme sistemi ile seçilecektir. 200 kazanan ve 50 yedek oyuncu.

Ödül, aşağıdakileri de içeren siyah renkli bir spor kamerası, SK8 markasıdır. Aksesuarlar:

  • Dalgıç konut.
  • Tripod desteği.
  • Basit destek.
  • Yapışkan taban.
  • Bisiklet desteği.
  • Bilek kayışı.
  • Selfie desteği.
  • Yapışkan bağlar ve güvenlik kablosu.

Vodafone’un 200 adet 4K aksiyon kamerası çekilişi sonrası ADSLZone’da ilk kez ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…