VOCOlinc, Avrupa’da HomeKit Secure Video ile uyumlu ilk güvenlik kamerasını şimdiden satıyor

VOCOlinc, ilk HomeKit uyumlu güvenlik kamerasının geldiğini duyurdu. Bağlı ev kontrolü için Apple ekosistemi. Üreticinin kataloğuna katılan ve ayrıca HomeKit Secure Video (HSV) ile uyumlu bir kamera.

Görünüş söz konusu olduğunda, Opto Akıllı İç Mekan Kamerası (VC1), yani adı piyasada bulabileceğimiz diğer modellere göre aşırı farklılıklar sunmuyor. Tüm kamerayı kaplayan bir taban ile neredeyse 360º’yi kapsayacak şekilde dönüş sağlar.

HomeKit Güvenli Video ile uyumlu

Vocolinc

Opto Akıllı İç Mekan Kamerası (VC1), 30 FPS’de (saniyede kare) Full HD çözünürlükte (1080p) video kaydı yapabilen ve motorlu sistemi sayesinde, dikey olarak 107º ve yatay dönüşle 350º kapsama alanı. Ayrıca, tavana monte etmek için bir adaptör içerir.

Hırsızları durdurun: Bu yedi IP kameradan biriyle tatile çıktığınızda evinizi uzaktan izleyin

Bu Vocolinc modeli, bir LED ışık sistemi (mavi veya kırmızı) Bu, kameranın arkasında yer almasına rağmen, kameranın ne zaman görüntü kaydettiğini veya bir cihaza ilettiğini bilmeye izin verir, bu da sizi onları görebilmek için çevirmeye zorlar.

{«videoId»:»x7zivh4″,»autoplay»:true,»title»:»İNTERNET GÜVENLİĞİ VPN, DNS ve HTTPS ile sayfalar nasıl geliştirilir»}

Ancak gerçekten çarpıcı olan, Opto Akıllı İç Mekan Kamerasının (VC1) Apple’ın HomeKit ekosistemine entegre edilebilmesi ve hepsinden önemlisi HomeKit Secure Video (HSV) uyumlu bir kameradır, 200 GB iCloud saklama alanına sahip olmak gerekli olmasına rağmen, kayıtlı videoları iCloud bulutuna kaydetmenize izin veren Apple platformu. Siri aracılığıyla ses kontrolünü kaçıramazdınız.

Bu model, dört dahili TI LED’in kullanımı sayesinde gelişmiş bir kızılötesi gece görüş kayıt sistemine sahiptir. karanlıkta 6 metreye kadar görüş sağlar ve 2,4 GHz Wi-Fi bandı üzerinden doğrudan ev ağınıza bağlanır.

Opto Akıllı İç Mekan Kamerası Vc1 2

Yük, bir elektrik prizi ve bir USB C Tipi kablo ile yapılmalıdır. gizlilik modu var kamera lensini fiziksel olarak gizlemek için VOCOlinc uygulamasında etkinleştirilebilir.

Fiyat ve müsaitlik

Opto Akıllı İç Mekan Kamerası (VC1) artık VOCOlinc web sitesinde bulunabilir 47,99 euro fiyatla.

Daha fazla bilgi | VOCOlinc

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler VOCOlinc, Avrupa’da HomeKit Secure Video ile uyumlu ilk güvenlik kamerasını şimdiden satıyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…