VLC 4.0, artık bazı işletim sistemleri sürümleriyle uyumlu değilken yeni bir arayüzle gelecek

Her türlü multimedya içeriğini oynatmak için efsanevi bir uygulama varsa, o da VLC’dir. Başka alternatiflerin olduğu doğrudur, ancak koninin uygulanması, diğer nedenlerin yanı sıra, yüksek derecedeki yoğunluktan dolayı en çok kullanılanlardan biridir. her türlü format ve kodek ile sunulan uyumluluk.

Ancak, popülaritesine rağmen, arayüzünün uzun süredir pratik olarak nasıl değişmediğini görmüş olan zaten deneyimli bir uygulamadır. Sunduğu büyük kullanım kolaylığına rağmen, çok az değişiklik alındı, bu da bunu gösteriyor gibi görünüyor. VLC 4.0 geldiğinde değişecek.

Daha güncel bir tasarım

vlc1

VLC sayfasından geliştirme sürümünde zaten test edilebilen VLC’nin yeni sürümünün gelmesi uzun sürmeyecek. sunarak gelecek yeni bir sürüm yenilenmiş kullanıcı arayüzü ve yeni özelliklerVLC Foundation for Protocol’ün başkanı Jean-Baptiste Kempf tarafından duyurulan bir şey.

En önemli oyunculardan biridir ve burada size VLC ile altyazıları nasıl indireceğinizi gösteriyoruz.

Yeni bir tasarım ki 3.0.12 sürümünde bulunandan farklı olmaya başlar hangi şu anda indirilebilir durumda. Şirketin şu anda sunduğu işletim sistemlerine uygun olarak şeffaflık, bulanıklık efektleri ve daha düz simgeler kullanmaya kararlı olduğu bir arayüz.

vlc2

Kempf, yeni bir medya kütüphanesi ile birlikte çalıştıklarını duyurdu. akış içeriğinin çoğaltılmasını destekleyen yollarbelki de şu anda sunulan gibi modelleri taklit ediyor [Plex. Sin embargo, no está claro que estas mejoras lleguen con VLC 4.0.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/74/70/a2/600ea7764bd22f3ec9/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https://webediaespana.delivery.content-hub.app/image/07/cf/b2/600fd71d3bef073932/original/miniatura-las-mejores-apps-para-tu-smart-tv-top-11-aplicaciones-para-android-tv-gratis.jpeg»}

VLC es una aplicación multiplataforma que se puede usar en Windows, macOS Android, Android TV, Apple TV, Chrome OS, Linux, iOS… plataformas que verán sin embargo como esta nueva versión no será compatible con algunas de las versiones anteriores de algunos sistemas operativos. Es el caso de Windows XP y Windows Vista, así como las versiones de Android 2.2 hasta 4.2, macOS desde las versiones 10.7 a 10.10, iOS en las versiones 7 y 8 así como entornos Linux sin compatibilidad con OpenGL.

Vía | The Verge

(function() {window._JS_MODULES = window._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler VLC 4.0, artık bazı işletim sistemleri sürümleriyle uyumlu değilken yeni bir arayüzle gelecek aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…