vivofit jr.  2 Örümcek Adam: maceraları olan çocuklar için akıllı bir bileklik...

vivofit jr. 2 Örümcek Adam: maceraları olan çocuklar için akıllı bir bileklik…

Bir akıllı çocuk saati, çocuklar için aktivite bilekliğinden daha fazlasını arıyorsanız Garmin’e bir göz atın. vivofit jr. 2 itibaren Marvel’in Örümcek Adamımobil uygulaması olan ve bir fitness cihazından çok daha fazlası olan . Ve özellikleri ve fiyatı için, vivofit jr. 2 çocuklara, aktivitenin maceranın kilidini açtığı, yaşamları boyunca zinde ve sağlıklı kalma alışkanlıklarını aşıladığı interaktif bir deneyim sunar.

Bu nedenle, Spider-Verse uygulaması aracılığıyla çocuklar maceraların, oyunların, adım zorluklarının ve simgelerin kilidini açmak için aktif dakikaları eziyet etmek isteyeceklerdir. İyileştirilmiş animasyonlar, sağlıklı alışkanlıkları daha da teşvik etmek için hikayeye yerleştirilmiş eğlenceli fitness gerçekleriyle New York şehrine hayat veriyor.

İki sağlam ve işlemeli tasarım seçeneğiyle vívofit jr. 2 özelleştirilebilir renkli ekrana ve en önemlisi bir yıldan fazla özerklik sunan bir pile sahip. Spesifikasyonlara göre bize biraz hatırlatıyor Fitbit As 3aynı zamanda bu çocuk kitleye yöneliktir.


İlginizi çekebilir:Garmin vivofit jr. 2, yeni çocuk aktivite bileziği Disney’den ilham alıyor


vivofit jr. 2 Örümcek Adam çocukların ebeveynlerinin yardımıyla keşfettiği bir macera uygulamasıyla hayat buluyor. Spider-Man: A Spider-Man Adventure’da çocuklar beklenmedik müttefiklerin yardımıyla yeni maceralar açacak ve Spider-Verse’ın farklı boyutlarını keşfedecek ve Green Goblin’i bir kez ve herkes için bulacak. Ne kadar çok aktivite hedefine ulaşırsanız ve aşarsanız, o kadar çok hikaye görüntüleyebilirsiniz. Çocuklar, Marvel’s Spider-Man ile başka maceralar keşfetmenin yanı sıra eğlenceli oyunlara ve çok daha fazlasına erişebilir. Mücevher toplamak ve daha fazla oynama fırsatı elde etmek için çocukların aktif dakikalarını toplamaya devam etmeleri gerekecek.

vivofit jr. 2, ebeveynler için de paha biçilmez bir araçtır ve aynı işlevi gören bir yardımcı uygulama ile birlikte gelir. ebeveyn yardımcısı. Ebeveynler uyumlu akıllı cihazlarından çocuklarının aktivitelerini görüntüleyebilir, görevler atayabilir ve çocuklarının cihazında görüntülenen hatırlatıcı uyarıları planlayabilir. Görev zamanlayıcıları, çocukların her bir görev için ne kadar zamanlarının kaldığını bilmelerine yardımcı olur.

Onları daha fazla teşvik etmek için, çocuklar belirli bir görevi alıp tamamladıklarında, ebeveynler onları daha önce üzerinde anlaşmaya varılan ödüllerle değiştirilebilecek sanal paralarla ödüllendirebilir. Uygulama, birden fazla profilin yapılandırılmasına izin verir, böylece uyumlu Garmin cihazlarına sahip ebeveynler ve kardeşler adımlarını adım çizelgesinde saklayarak sağlıklı ve aile dostu bir yaşam tarzını teşvik edebilir.

Adımları, uykuyu ve aktif dakikaları takip etmenin yanı sıra çocuklar ayrıca vívofit jr.’ı da kullanabilir. 2 Arkadaşlarınız ve ailenizle bir yarışmaya katılmak için. Toe-to-Toe™ Adım Mücadelesi, dostça rekabeti teşvik ederek çocukların aynı zamanda bir vivofit jr cihazı takan yakın arkadaşlarıyla (veya kendileriyle) süreli yarışmalar başlatmasına izin verir. 2. Ebeveynler de Toe-to-Toe Connect IQ™ uygulamasını uyumlu bir cihaza indirerek oynayabilir. Yeni Aile Mücadeleleri, kullanıcıların diğer ailelerle bağlantı kurmasına ve hareket etmek için daha fazla motivasyon için haftalık mücadelelerde rekabet etmesine olanak tanır.

Garmin’in sürekli büyüyen fitness segmenti, sağlıklı, aktif yaşam tarzlarını geliştirmek ve teşvik etmek için teknolojiler geliştiriyor. Kullanıcılar ister koşucular, bisikletçiler, yüzücüler, ister çok sporlu sporcular, isterse gün boyunca aktif kalmak isteyenler olsun, sağlık ve fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilecek bir Garmin ürünü var.

Garmin, on yıllardır aktif yaşam tarzlarına öncülük edenler için tasarlanmış yeni cihazlara ve uygulamalara öncülük etmiştir. Garmin, otomotiv, havacılık, fitness, denizcilik ve dış mekan olmak üzere beş iş alanına sahiptir.

Leave a Reply