Vivo cep telefonları: buna değer mi? Kataloğunuzu değerlendiriyoruz

Avrupa’daki mobil telefon pazarı, 2020’de yeni üye: hayatta. Bu Çinli üretici, Xiaomi veya realme gibi sektörde halihazırda kurulmuş şirketlerle kafa kafaya rekabet etmeye geldi, ancak bunu gerçekten yapabilir mi?

Bu kılavuzda derinlemesine bilmeyi önerdik kim yaşıyor ve zaten birçok seçeneğe sahip olan bir kitlenin dikkatini çekmek için telefonlarına hangi yeniliklerin entegre edildiği. Öğrenmek için, bundan daha iyi bir şey yok mobil kataloğunuzu değerlendirinhem zaten satın alabileceğinizler hem de 2021’de henüz gelmeyenler.

Son olarak, birkaç canlı terminali test etme fırsatına sahip olduğumuz gerçeğinden yararlanarak, sana fikrimizi vermek onlar hakkında. Değer mi, değmez mi? Hadi onu görelim.

Vivo kataloğunu analiz ediyor ve terminalleri hakkında size fikir veriyoruz.

Daha fazla bilgi: iPhone stili: bunlar en az değer kaybeden Çin cep telefonları

Birincisi, kim yaşıyor?

vivo, cep telefonları ve diğer teknolojik cihazların üreticisidir. 2009 yılında Çin’de yaratıldı. Evet, adını İspanyolca “live” sıfatından alıyor ve şirket bunu farklılaşmak istediğini iddia ederek açıklıyor. canlılık, enerji ve hırs.

Bu şirket hakkında bilmemiz gereken bir diğer bilgi de, BBK Elektronik holdingi içinde bağımsız bir şirket olduğudur, bu nedenle kendi liderleri, kendi fabrikaları ve kendi girişimleri. Bu konuyu vurgulamak önemlidir çünkü BBK Electronics ayrıca OPPO, OnePlus ve realme markaları altında terminaller de satmaktadır. Ancak, canlıdan bağımsızlıklarını vurgularlar.

Avrupa pazarına adım attığı 2020 yılından bu yana, vivo Düsseldorf’taki (Almanya) ofislerşirketin tüm hareketlerini bu bölgedeki pazarlarda yönlendirdiği yerden.

Dediğimiz gibi cep telefonları ve kulaklık gibi diğer teknolojik cihazların üretimini yapmaktadır. Cep telefonlarında öne çıkan ana özellikler arasında bir ayarlanmış bir fiyata harika bir kullanıcı deneyimi ve Android’in en son sürümlerine hızlı güncelleme.

Canlı X60

Vivo X60, bugüne kadarki en gelişmiş cep telefonlarından biridir.

Bu Çinli şirket, terminallerinin ilerlemesine büyük ölçüde bahis yapıyor ve bunu şununla gösteriyor: ZEISS ile varılan anlaşma. Bundan böyle firmanın en gelişmiş telefonları, Alman firmasının geliştirdiği en iyi lenslere sahip olacak. Bu ittifakın yararlanıcılarından ilki vivo X60’tır. 2021’in en iyilerinden biri olmayı vaat eden bir teknik sayfa.

Vivo’nun bir diğer çok ilginç detayı da, “portföyünde” her zaman bir “Konsept Telefon” görmemizdir. tüm yenilikleri bir araya getirecek prototip önümüzdeki aylarda terminallerine ulaşabilecek. Örneğin, başarısız MWC 2020’de şirket, düğmeleri olmayan tamamen temiz bir terminal göstermeyi planladı.

Tüm bu veriler, Avrupa’ya son geldikten sonra kimlerin hayatta olduğunu bilmek için çok faydalıdır, ancak en önemli şey, bize özellikle cep telefonları aracılığıyla sunduklarını analiz etmektir. Kataloğunuzu görmenin zamanı geldi.

Hangi cep telefonları var?

İspanya’da mevcut canlı kataloğu oluşturan dört terminal vardır: vivo X51, vivo Y70, vivo Y20s ve vivo Y11s. Birkaç haftadır inceleme fırsatı bulduğumuz vivo X51 ve vivo’nun Avrupa’daki tanıtım yazısı hakkında konuşmaya başladık.

Vivo X51, Avrupa'ya indi

X51 5G’nin gelişiyle Avrupa’yı selamlayarak yaşıyorum.

Sonucumuz açıktı: Çinli firma bu pazarda daha iyi bir temele oturamazdı. Ve bu, vivo X51’in esas olarak aşağıdakilere odaklanan bir terminal olmasıdır. harika bir kullanıcı deneyimi sununçok iyi bir notla elde ettiği bir şey, iyi bir terminale 1.000 avro harcamanın gerekli olmadığını gösteriyor.

Bu vivo X51’in kaplamaları da dikkat çekiyor: İlk görüşte aşık olan bir tasarım, çok tatmin edici bir genel performansa ek olarak. Ekran, kameralar ve Funtouch OS, bizi fethetmeyi bitirmek için işin geri kalanını yapıyor.

PCComponentes’tan satın alın:vivo X51 5G

Y70 yaşıyorum, sunum

Bu, kataloğundaki en iyi orta sınıf için iyi referanslara sahip Vivo Y70’dir.

Fiyatı için biraz daha fazlasının istenebileceği vivo Y70’e odaklanmak için orta sınıfa dönüyoruz. Bu cep telefonu bir AMOLED ekranı Full HD + çözünürlükle donatıyor, Qualcomm Snapdragon 665 işlemcimicroSD kart ile genişletebileceğiniz 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı.

Teknik sayfa, kaliteli fotoğraflar çekmeyi vaat eden 48 MP ana sensör tarafından yönetilen üçlü arka kamera ile devam ediyor. Ayrıca, özerklik bir 33W hızlı şarjlı 4.100 mAh pilyani pili bir saatten biraz fazla bir sürede tamamen şarj edebilirsiniz.

Yine, bir vivo terminalde, parmak izlerini önleyen mat bir kaplama ile tasarım ve yapı yeniden göze çarpıyor. Öte yandan, bir bütünleşik olduğu gerçeğini de göz ardı edemeyiz. Ekranın altında optik parmak izi okuyucu ve ayrıca NFC teknolojisine sahip olduğunu.

PCComponentes’tan satın alın: canlı Y70

arkadan canlı Y20'ler

Bu, siyah renkli vivo Y20’lerin arkası.

Vivo kataloğunda bulduğumuz bir sonraki cep telefonu, birkaç hafta boyunca test ettiğimiz vivo Y20’ler. Doğrudan da öte HD+ çözünürlüğe sahip IPS ekranlı giriş seviyesi bir terminal, Qualcomm Snapdragon 460 işlemci en temel işlevleri yerine getirebilir ve iyi fotoğraflar çekebileceğiniz 13 MP ana sensörlü üçlü kamera.

Vivo Y20s’nin en güçlü yönü özerkliğidir, çünkü iki günlük kullanıma sorunsuz bir şekilde dayanabilen ve 11 saat ekran süresine ulaşan 5.000 mAh pil ile donatılmıştır. bir şarj cihazını unutabileceğiniz ucuz terminalbu vivo Y20s iyi bir seçimdir.

PCComponentes’tan satın alın: canlı Y20’ler

canlı y11'ler

vivo Y11s mavi ve siyah renklerde mevcuttur.

Son olarak, Çinli firmadan en uygun fiyatlı cep telefonu, bir kez daha bir teknolojiye dayanan vivo Y11s’dir. halkı fethetmek için büyük özerklik. İki günlük kullanıma kolayca ulaşabilen ve maksimum 10W güçte şarj olan 5.000 mAh pilden bahsediyoruz.

Bu terminalin diğer özellikleri şunlardır: 6.51 inç LCD ekran, Snapdragon 460 işlemci, 3 GB RAM, 13 MP ana sensörlü ve yan parmak izi okuyuculu çift kamera. Kısacası, her şeyin üzerinde öne çıkan, pili olan ekonomik bir cep telefonu.

PCComponentes’tan satın alın: canlı Y11’ler

Bunlar şu anda satın alabileceğiniz vivo cep telefonları, ancak katalogları önümüzdeki aylarda yeni üyeler alacak ki buna da dikkat etmeliyiz. Bunlardan ilki, firmanın istediği iki terminal olan vivo X60 ve vivo X60 Pro’dur. 2021’in zirvesinde rekabet etmek.

Bu telefonların özellikleri arasında 6.56 inçlik bir AMOLED ekran buluyoruz. 120Hz yenileme hızıSamsung Exynos 1080 işlemci, 8 ila 12 GB RAM, 128 ila 256 GB RAM ve işletim sistemi olarak Android 11 tabanlı OriginOS 1.0.

Vivo X60 serisi

Yeni Vivo X60 çeşitli renklerde geliyor.

Bunlar her iki telefonun ortak detayları ancak aralarında çok önemli farklar var. Örneğin, vivo X60’ta 48 MP ana sensörlü üçlü kamera, makro modlu 13 MP ultra geniş sensör ve 13 MP “portre kamera” sensör bulunurken, vivo X60 Pro bir kamera daha ekliyor8 MP telefoto sensör.

Ayrıca, vivo X60’ın pili 33W hızlı şarj ile 4.200 mAh iken, vivo X60 Pro’nun pili biraz daha yüksek, aynı hızlı şarj ile 4.300 mAh.

yeni canlı y51a

Bu yeni canlı Y51A

Ayrıca büyük bir pil ile orta sınıf bir ürün olan vivo Y51A’nın gelişini de bekliyoruz. 18 W hızlı şarj ile desteklenen 5.000 mAh. Bu vivo Y51A ile ilgilenmemizi sağlayan diğer özellikler, 6.58 inç Full HD + ekranı, Snapdragon 662 işlemcisi, 8 GB RAM’i ve 128 GB ROM’u.

Şirket ayrıca şu anda yalnızca Hindistan’da bulunan vivo Y31’i 2021’in başlarında tanıttı. Avrupa’ya gelişini beklerken bir terminal olduğunu söyleyebiliriz. FullHD+ çözünürlüğe sahip 6,58 inç LCD ekranQualcomm Snapdragon 662 işlemci, 6 GB RAM ve 48 MP ana sensörlü üçlü arka kamera.

Xiaomi ve Realme ile yüz yüze rekabet etmek için orta sınıf bir terminal olan Y31 (2021) yaşıyorum

Xiaomi ve Realme ile yüz yüze rekabet etmek için orta sınıf bir terminal olan Y31 (2021) yaşıyorum

Bu vivo Y31’in güçlü yönlerinden biri, özerkliğidir., canlı olmak söz konusu olduğunda şaşırtıcı olmayan bir şey. Spesifik olarak, 18W hızlı şarjlı ve fiyatının bir terminali için olağanüstü teknoloji olan ters şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil takıyor.

Mevcut ve gelecek, yukarıda belirtilen terminaller vivo tarafından yaratılmıştır. en alakalı üreticilere karşı kafa kafaya rekabet edin ama gerçekten buna değer mi?

Daha fazla bilgi: 2021’de paranızın karşılığını en iyi veren 17 telefon: satın alma rehberi

Vivo cep telefonları buna değer mi? Fikrimiz

Evet, vivo cep telefonları kesinlikle buna değer. İki modelini bir süre test ettikten sonra, bunlardan birini sunan telefonlar olduğunu doğrulayabiliriz. en iyi android deneyimleriçünkü Funtouch OS özelleştirme katmanı Android Stock’a çok benzer.

Ek olarak, paranızın karşılığını iyi bir değere ve iyi özellikleri bir araya getiren teknik sayfalara sahiptirler. ekran, işlemci, bellek ve kameralar, bu, yakında ZEISS’ın elinden çıkacaktır. Tüm vivo cep telefonlarının devasa pillere sahip olduğunu zaten gördüğümüz için, özerklik konusunda hiçbir şüphe yok.

Bu firma tarafından üretilen telefonunuzun güvenliği konusunda da endişelenmenize gerek kalmayacak, çünkü vivo tüm cep telefonlarının 3 veya 4 yıllık güvenlik güncellemeleri.

Tüm bu ayrıntılara iyi performansı da eklersek, vivo cep telefonlarının sahip olmadığı sonucuna varabiliriz. Xiaomi veya realme için kıskanılacak bir şey yok. Bu nedenle, terminallerinden birini korkmadan satın almayı düşünebilirsiniz çünkü evet, vivo cep telefonları buna değer.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Vivo cep telefonları: buna değer mi? Kataloğunuzun ilk olarak Andro4all’da yayınlandığını değerlendiriyoruz.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…