Videolarınızdaki filigranlardan saniyeler içinde kurtulun

Mevcut ev bilgisayarlarında videolarla çalışmak, büyük ölçüde mevcut güçleri sayesinde olağan hale gelen bir şey. Ayrıca bunun için kullandığımız programlar giderek herkes için uygun fiyatlı oluyor. Bu nedenle, aşağıda nasıl hakkında konuşacağız videolardan filigranı kaldır kiminle çalışıyoruz.

Zaman içinde ve bilgisayarların kapasitesinin artması ve artması sayesinde bilgisayarda daha fazla sayıda dosya ile çalıştığımız doğrudur. Aynı zamanda, multimedya sektörü ile ilgili tüm olanlar, en çok alan tüketen türlerden biri haline gelene kadar büyümeyi bırakmadı. Tahmin edebileceğiniz gibi, burada videoyla ilgili bu tür öğelere atıfta bulunuyoruz, fotoğraflar ya da sesdaha çok.

Bahsettiğimiz gibi, aynı hatlarda, kullanım açısından büyümeyi bırakmayan belirli bir sektöre odaklanmak istiyoruz. Günümüzde bu dosyaları her türlü ortamda ve birçok çalışma şekli için kullanıyoruz. Tahmin edebileceğiniz gibi, özellikle videolara atıfta bulunuyoruz. Bazen çok hacimli olan bu dosyaların, hem kullanımda hem de kullanımda büyümeyi bırakmadığını söylemek profesyonel, daha fazla yerli ve ev yapımı kullanımlar için. Mevcut ekipman, bileşenleri ile bunu mümkün kılar, ancak tedavi etmek için kullandığımız yazılımı unutamayız. videolar.

Filigranlar ne için?

Hatta bahsettiğimiz bu programlar sayesinde konu hakkında fazla bilgi sahibi olmadan videoları editlememiz gitgide yaygınlaşıyor. Bunun nedeni, bahsettiğimiz bu yazılım tekliflerinden bazılarının ulaştığı basitliktir. Ancak şimdi, filigranları videolardan nasıl kaldırdığımız gibi belirli bir konuya odaklanmak istiyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz zaman filigranlar, aslında bir anti-intihal koruma sisteminden bahsediyoruz. Bunlar, belgeler, resimler, videolar vb. gibi çok sayıda dijital içerikte bulunabilir. Bu nedenle, bu unsurlar aslında diğer kullanıcıların kendi çalışmalarını sahiplenmelerini engellemekten sorumludur. Ve bu, yaygın kullanımı nedeniyle giderek yaygınlaşan bir şeydir. internet. Tüm bunlardan dolayı örneğin şu anda videoları korumanın en yaygın yöntemlerinden biri filigran eklemektir. Yani gerçekten elde ettiğimiz şey, bu içeriğin başkaları tarafından kullanılması durumunda tanımlanmasıdır.

Her şeyiyle ve onunla, aynı satırlarda, bahsettiğimiz bu filigranları nasıl ortadan kaldıracağınızı size göstereceğiz. Elbette aklımızda tutmamız gereken bir şey de şu ki, bahsedeceğimiz bu yöntemleri hiçbir koşulda başkalarının videolarındaki filigranları yok etmek için kullanmamalıyız. Başkalarının yarattıklarımıza kesinlikle saygı duymasını istediğimiz gibi, saygı duyulması gereken bir şeydir. Bu nedenle, göreceğimiz bu platformları kullanmak isteyenler için tavsiye edilir. filigranı kaldır kendi videolarınızdan.

Filigranları kaldırmak için web uygulamaları

Öncelikle dikkate almamız gereken bir şey şu ki, bahsedeceğimiz bu yöntemleri hiçbir koşulda başkalarının videolarından filigranları kaldırmak için kullanmamalıyız. Başkalarının yarattıklarımıza kesinlikle saygı duymasını istediğimiz gibi, bu saygı duyulması gereken bir şeydir. Bu nedenle, bunları kullanmamız önerilir. platformlar filigranı kendi videolarından kaldırmak isteyenler için göreceğimiz şey.

Apowersoft Video Filigran Temizleyici

Başlamak için bu yararlı hakkında konuşacağız Web Uygulaması filigranları kaldırmak için, başlangıçta videolar için filigranları kaldırmaya odaklanıyoruz. Burada aynı şeyi, işleri bizim için kolaylaştırmaya çalışan basit bir kullanıcı arayüzü sunduğu görüntü dosyaları için de yapabiliriz. Videolara bu şekilde odaklanırsak, arayüzün sağ panelinden bize sadece işlenecek dosyayı yüklememiz kalıyor.

Apowersoft Video Filigran Temizleyici

Dediğimiz gibi video içeriği bu şekilde yüklenir yüklenmez ön izlemesini göreceğiz. Ayrıca oynatma sırasında istediğimiz gibi hareket ettirebileceğimiz ve filigranı belirtmek için kullandığımız küçük bir penceremiz olacak.

Apowersoft Video Filigran Sökücü markası

Birden fazla marka olması durumunda bu türden daha fazla kutu ekleme imkanımız da var. Bu yapıldıktan sonra, Sil’e tıklıyoruz, böylece programı devam et. Bu evet, ücretsiz bir sürümümüz olduğunu söylemek için, ancak belirli sınırlamalarla, örneğin ödeme yapmadan 50’den fazla dosyayla çalışamayız. megabayt. Bitirmek için, tüm bunları bu bağlantıdan deneyebileceğimizi söyleyeceğiz.

Video Filigran Temizleyici Çevrimiçi

Burada, öncekinden farklı olarak, bu türden başka bir teklif buluyoruz, Video Filigran Temizleyici Çevrimiçi sadece videolara odaklanır. Tabii ki, kullanımı da çoğu için oldukça basit ve uygun fiyatlı. Ana arayüzünde, işlenecek dosyayı yüklememize izin veren bir düğme buluyoruz. Ayrıca dosyayı yüklemek için buraya sürükleme imkanımız da var.

Video Filigran Temizleyici Çevrimiçi Filigranlar

Bu teklifin sunduğu avantajlardan biri, burada hiçbir şey yapmak zorunda kalmamamız. Çevrimiçi programın kendisi, filigranı tespit etmekten ve kendi başına kaldırmaktan sorumludur.

Video Filigran Kaldırıcı Çevrimiçi kaldırıcı

Tabii ki, serbest mod bunu sadece beş ile yapmamıza izin veriyor. videolar bir ay ve işlemin tamamlanması için birkaç dakika beklememiz gerekecek. Bu bağlantıdaki filigranları kaldırmak için bu diğer teklifi deneyebilirsiniz.

Beecut Çevrimiçi Filigran Sökücü

Bu durumda, bu aynı görevler için ilk konuştuğumuza çok benzer bir teklif görüyoruz, her şekilde. Hem işleyişi hem de Arayüz pratik olarak aynılar. Aynı şekilde sadece videoyu platforma yüklememiz ve ön izlemede çıkan kutu ile filigranı işaretlememiz yeterli.

Beecut Çevrimiçi Filigran Sökücü

Ayrıca bilmeye değer bir şey de bu programı MP4, gibi ana güncel video formatlarıyla uyumludur. mkvflv, hareket, wmv, webm, mpeg, vb Bu nedenle, ilk teklifin başarısız olması durumunda, tamamı bu bağlantıdan olmak üzere bu Beecut çözümünü kullanabiliriz.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…