Vevo’nun zaten Android TV ve Google TV için bir uygulaması var: Artık TV’nizde durmadan müzik videoları izleyebilirsiniz

Android TV veya Google TV tabanlı bir cihazın kullanıcıları, televizyonlarını veya set üstü kutularını eksiksiz bir multimedya merkezine dönüştürmek için yeni bir uygulamaya sahipler. Vevo uygulaması, her iki platforma da ulaşarak, televizyonu müzik çalara çevir.

Vevo, platformunda çok sayıda müzik videosu sunması ile öne çıkıyor. Günde 24 saat, yılda 365 gün müzik dinlemek için artık resmi olarak Google TV ve Android TV’ye ulaşan çok sayıda video klip listesi sayesinde.

TV’niz bir müzik çalar

anlıyorum

Vevo, Google TV ve Android TV’li cihazlar için resmi uygulamasını başlattı (Play Store’dan indirilebilir) ve bu şekilde televizyon, sevdiğimiz tüm müzik videolarına erişebileceğimiz başka bir kaynak haline gelir. Vevo uygulaması şimdilik İspanya, Meksika, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Fransa, İtalya, Almanya, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Brezilya’da Play Store üzerinden indirilebilir.

Televizyonunuzdan HDR ile 4K ve 8K içeriklere erişebileceğiniz on üç YouTube kanalı

Televizyonlar için Vevo’nun ana ekranında farklı bölümler göreceğiz: “Canlı olarak” veya “Canlı olarak”, içeriği temaya göre gruplayan ve bir televizyon kanalı gibi saatlik bir programı olan bir tür rehber. Tek yapmanız gereken, onu oluşturan videoların listesini oynatmaya başlamak için bir program seçmek. Şimdilik İspanya’da sadece üç kanal görünüyor, ancak daha fazlasının eklenmesi bekleniyor.

{«videoId»:»x7zngd8″,»autoplay»:true,»title»:»SMART TV’NİZ İÇİN EN İYİ UYGULAMALAR: İLK 11 ÜCRETSİZ ANDROID TV UYGULAMASI»}

Ek olarak, seçeneği vardır “Keşfetmek” daha fazla içeriğe erişmek için. Videoları, trendleri, reklamları keşfedebileceğiniz bir bölüm… Bir sanatçının içerik aramasını kolaylaştırmayı amaçlayan bir bölüm, “Aramak”en popüler sanatçıları ve videoları da göreceğimiz yer.

anlıyorum

Daha fazla bilgi | anlıyorum

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Vevo’nun zaten Android TV ve Google TV için bir uygulaması var: Artık TV’nizde durmadan müzik videoları izleyebilirsiniz aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…