Very Little Nightmares, Hyper Light Drifter, Super Hydorah ve iPhone, iPad veya Mac için ücretsiz veya indirimli diğer uygulamalar: Avcılık Uygulamaları

Vurguladığımız Avcılık Uygulamaları bölümümüzle bir Pazar günü daha dönüyoruz. App Store’daki en olağanüstü indirim ve tekliflerden bazıları. Bu Paskalya günlerinde birkaç iyi geliştiricinin fiyatları düşürdüğünü gördük, bu yüzden çok az parayla harika oyunlar alabileceğiniz tekrarı olmayan anlardan biri. işte gidiyorlar

iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV ve Mac için ücretsiz uygulamalar

hatta zihin

hatta zihin

Hapishaneler ve pandeminin sürekli kötü haberleri nedeniyle bozulan (fark etseniz de etmeseniz de) ruh sağlığımıza şimdi her zamankinden daha fazla özen göstermemiz gerekiyor. Akıl bile ruh halinizi kaydetmenize ve böylece ruh halinizdeki değişiklikleri analiz etmenize olanak tanıyan bir uygulamadır. App Store’da ücretsiz olarak 3,49 Euro’ya sahipsin.

gece kamerası

gece kamerası

Gece fotoğrafçılığından en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, bu uygulama ve algoritmaları, bunu Kamera uygulamasının kendi başına yapabileceklerinin ötesinde yapmayı vaat ediyor. 4,49 Euro’ya ücretsiz olarak sahipsin.

tamam

tamam

Orijinal tasarımı ve fiziği için birçok ödül kazanmış olan bu oyunun 80 seviyesinde zıpla ve sallan. İPhone için de mevcut olmasına rağmen, orijinal olarak iPad için tasarlanmıştır. 1,09 Euro’ya ücretsiz sizin olabilir.

iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV ve Mac için indirimli uygulamalar

Hiper Hafif Drifter

Hiper Hafif Drifter

Bu ödüllü oyun, iPhone, Apple TV veya iPad’inizde yaşayabileceğiniz en muhteşem grafik maceralardan biridir. Onu 5,49 1,09 Euro’ya almak için tekrar edilemez bir fırsat. Aslında oyun, 2019’da App Store’da en iyilerden biri olarak derecelendirildi.

Çok Küçük Kabuslar

Çok Küçük Kabuslar

Oyunun mobil eşleştirme versiyonu bağımsız Little Nightmares, hayatta kalmanın en yüksek önceliğe sahip olduğu düşmanca ortamlarda çözmeniz gereken bulmacalar şeklinde iyi bir eğlencedir. 7,49 3,49 Euro’ya iPhone’unuzda veya iPad’inizde oynayabilirsiniz.

lanet olası kastilya

lanet olası kastilya

Belirli bir yaştakiler, App Store’dan kurtarılan ve onunla oynamak için geliştirilen bu eski oyunu hatırlayacaktır. Eskinin nostaljisini yeniden yaşayın Arkadyalı 5,49 1,09 Euro için.

SüperHydorah

SüperHydorah

Bu oyunu Nisan 2020’de inceledik ve tam karantina sırasında en iyi dikkatimi dağıtan oyunlardan biriydi. 5,49 1,09 Euro karşılığında Nemesis / Gradius ve R-Type’ın en iyi zamanlarını hatırlayacağınız harika bir gemi oyununa sahipsiniz.

Daha fazla teklif?

Amazon Prime ile 30 günlük ücretsiz deneme süresiyle yılda 36 Euro’ya daha hızlı gönderilerin keyfini çıkaracaksınız. Ücretsiz deneme ayı ile Amazon Prime Video’dan orijinal dizi, film ve belgesel yapımlarına erişin. Kindle Unlimited için 60 gün ücretsiz, bir Kindle okuyucusundan veya bir iPhone veya iPad’deki Kindle uygulamasıyla erişilebilen bir milyon başlığa sahipsiniz. İki ay boyunca ücretsiz deneyebilir ve bize 19,98 Euro tasarruf sağlayabilirsiniz. Ve Amazon Music Unlimited ile milyonlarca şarkı 90 gün boyunca ücretsiz.

Applesfera Selección’da Apple ürünleri ve uyumlu aksesuarlarla ilgili en iyi teklifleri yayınlıyoruz. Fiyatlar ve bulunabilirlik yayınlandıktan sonra değişebilir.

Twitter ve Facebook profillerimizde Apple dünyasından ve Applesfera Selección tekliflerinden tüm gelişmelerden haberdar olabilir ve her zaman haberdar olabilirsiniz.

Not: Burada yayınlanan bağlantılardan bazıları bağlı kuruluş bağlantılarıdır. Buna rağmen, bahsedilen öğelerin hiçbiri ne markalar ne de mağazalar tarafından önerilmemiştir, bunların tanıtımı editör ekibinin benzersiz bir kararıdır.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Very Little Nightmares, Hyper Light Drifter, Super Hydorah ve iPhone, iPad veya Mac için ücretsiz veya indirimli diğer uygulamalar: Avcılık Uygulamaları aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…