Vay! Tüm GoDeal24 Bahar Lisans Fırsatları

Popüler yazılım lisanslama mağazası GoDeal24, Windows ve Office lisanslarında gerçekten ilginç yeni tekliflerle baharın gelişini kutlamak istiyor. Bu yeni teklifler sayesinde Windows 10 ve Office’i gerçekten ucuza satın alabileceğiz ve bu sayede hem Microsoft işletim sistemine hem de tamamen yasal ofis paketine mükemmel bir şekilde sahip olacağız. Bugün RedesZone’da, genellikle yerleşik kötü amaçlı yazılımlarla birlikte gelen etkinleştiricilere başvurmanıza gerek kalmaması için tüm Microsoft ürünleri için sahip olduğumuz tüm teklifleri ve indirimleri size göstereceğiz.

Bahar Windows 10 ve Office lisans anlaşmaları

Bu haftaları bir PC satın almak ya da en azından bilgisayarınızı formatlamak ve yıllarca aynı ekipmanı kullandıktan sonra yeni gibi görünmesini sağlamak için değerlendirdiğinize eminiz. Bu bahar tekliflerinde, Windows 10’un hem Ev sürümünde hem de profesyonel sürümünde çift ve tekli lisanslar satın alabileceksiniz; bu, Windows’un gelişmiş sürümüne dahil edilmiş tüm teknolojilere sahip olmak için idealdir. Ayrıca Windows Server 2019’u da satın alabilirsiniz. Tüm bu fırsatlara erişmek istiyorsanız, indirim kuponu «VC50» uygulayın.

Tüm bu lisansları indirim kuponu kullanarak satın alabiliriz, aksi takdirde normal fiyattan yani tam iki katı fiyattan satın alırsınız.

Tüm lisanslar %62 indirimli

Windows 10 ve Office paketleri satın almakla ilgileniyorsanız veya yalnızca Office lisansları satın almakla ilgileniyorsanız, aşağıda sunduğumuz aşağıdaki tekliflerden yararlanarak bunları satın almanız gerekecektir. Bu fiyatlara erişmek için, promosyon fiyatlarını alabilmeniz için «VC62» indirim kuponunu uygulamanız gerekir:

%55 indirimli diğer lisanslar

GoDeal24’ün resmi web sitesinde, Microsoft’tan başka lisanslar satın alma olanağımız var. uygulamanız gerekir indirim kuponu «VC55» böylece aşağıda detaylandırdığımız tüm fiyatları alırsınız:

GoDeal24’te hem Windows hem de Office için tüm OEM lisanslarını satın alabileceğinizi, bunların tamamen yasal olduğunu ve herhangi bir kullanım veya süre sonu sınırlaması olmadığını hatırlatırız. Bu lisansların süresinin dolup dolmadığını soran bazı e-postalar aldık, cevap hayır, kullanım sınırsız, bilgisayarınızın donanımını değiştirmediğiniz sürece Microsoft ile lisansı yeniden etkinleştirmeniz gerekecek. Herhangi bir sorunuz varsa, doğrudan şu e-posta adresinden onlarla iletişime geçebilirsiniz: service@godeal24.com.

Resmi Microsoft web sitesinde Windows ve Office’i indirin

Resmi Microsoft web sitesinden, şirketin bize sağladığı farklı ISO görüntüleri ile tüm yazılımları kolayca indirebilirsiniz. Windows 10, Office 2016 ve Office 2019’un ISO’sunu indirebiliriz. Aşağıda tüm indirme bağlantılarını görebilirsiniz:

Bu ucuz Microsoft lisanslarıyla, bilgisayarınızda yasal olan her şeye sahip olmaktan çok tasarruf edeceğinizi umuyoruz.

Makale Vay! Tüm GoDeal24 bahar lisansı teklifleri RedesZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…