Vay! 65″ TCL Smart TV, büyük indirim ve ücretsiz kargo fırsatıyla

Giderek daha fazla kullanıcı satın almak için bahis oynuyor. Akıllı TV TCL’si. Üretici, yüksek kaliteli akıllı televizyonları makul bir fiyata piyasaya sürerek büyük referanslardan biri haline geldi. En iyisi? Artık 65 inçlik bir 4K modelini skandal bir fiyata alabilirsiniz.

Üst düzey özelliklere sahip bir 4K televizyon olan TCL 65DP600’den ve satın alma işleminizde 79 Euro tasarruf edebilmeniz için %14 indirimden bahsediyoruz. Tabii ki, sınırlı bir süre için geçerli olacak bir teklifle karşı karşıyayız, bu yüzden bu fırsatı kaçırmayın.

Bunu hesaba katarsanız daha fazlası nakliye masrafları tamamen ücretsizdir, Smart TV’de çok sıra dışı bir şey. Bu avantajdan yararlanabilmenin tek şartının Amazon Prime’a abone olmak olduğunu söylemek. Bu hizmetin müşterisi değil misiniz? Endişelenmeyin, çünkü bu bağlantı aracılığıyla herhangi bir kalıcılık olmadan bir aylık ücretsiz denemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çekici bir tasarıma sahip bir Smart TV

TCL 65DP600 ön

Başlangıç ​​olarak, bu TCL Smart TV’nin estetik bölümünün kimseyi kayıtsız bırakmayacağını belirtmek gerekir. bir model ki fırçalanmış alüminyum yüzeylere sahiptir Bu TV’ye heybetli bir görünüm kazandırmak için Buna, bu DP600’ün 65″ ekranının oturma odanızın büyük kahramanı olması için bazı minimalist çerçeveler eklemeliyiz. Şüphesiz, filmlerinizin ve dizilerinizin keyfini daha önce hiç olmadığı kadar çıkarmanız için yalnızca 5.1 ses sistemine sahip olmayan çok çekici bir model.

Öte yandan bu TCL televizyonunun multimedya bölümüyle övündüğünü söylemek hiç de hayal kırıklığına uğratmıyor. Yeni başlayanlar için, işlemciniz Görüntü Kalitesi Mikro Karartma teknolojisi mükemmel bir kontrastı garanti eder. Tüm bunlar, Smart TV’yi kurduğunuz ortama göre uyarlamak ve en iyi görüntü kalitesini sunmak için parlaklık seviyesi yönetimi sayesinde.

harika görüntü kalitesi

Yandan Smart TV TCL 65DP600

Bunun teknik özellikleri ile devam tcl tv indirimde65DP600’ün HDR desteğine sahip olduğunu söylemek gerekirse, Netflix, Amazon Prime Video veya Disney + gibi VOD platformlarında içerik oynatırken en iyi görüntü kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Asyalı firmaya ait bu televizyonun kendi işletim sistemine sahip olduğunu söylemek çok ilginç bazı özellikler sunmadığı anlamına gelmiyor. Örneğin, T-Cast teknolojisine sahiptir, böylece telefon ekranınızı Smart TV’ye çok kolay bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Ayrıca Picture Performance Index veya PPI teknolojisine sahiptir. Çözünürlük, kontrast veya renk aralığına göre görüntünün kalitesini kalibre etmekten, sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak sonuçlar elde etmekten sorumlu bir araçtan bahsediyoruz. Görmüş olabileceğiniz gibi, bu harika görüntü kalitesi sunan ve tasarımıyla ziyaret ettiğinizde ilgi odağı haline getirecek bir televizyon. Bu nedenle, günün harika Amazon fırsatlarından birinin keyfini çıkarma fırsatını kaçırmayın.

Giriş Chollazo! Büyük indirim ve ücretsiz kargo ile Smart TV TCL 65″ Topes de Gama’da ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…