Vay! 1.000 € tasarruf sağlayan 75″ Samsung QLED Smart TV

Daha büyük ekranlı akıllı TV’ler giderek daha fazla talep görüyor ve hepimiz sinema deneyimini oturma odamızdan yaşamayı seviyoruz. Artık herkesin evinin oturma odasına büyük bir televizyon yerleştirmek için yeterli alanı yok ya da herkes büyük bir televizyonun bize mal olabileceği her şeyi günümüzün tüm teknolojileri ile harcamayı göze alamaz. görüntü ve sesten oluşur. Ancak, şimdi bir tane almak için harika bir zaman olabilir. Samsung Akıllı TV hiçbir şeyden daha az ve hiçbir şeyden 75 inç.

hakkında Samsung QLED 75Q75T Akıllı TV, 167,5 x 95,96 cm boyutlarında QLED ekranlı bir TV. Yani, bir masa veya mobilya parçası üzerine yerleştirmek için ayak veya destek tabanını saymadan neredeyse 1,7 metre uzunluğunda ve neredeyse 1 metre yüksekliğinde. Bu nedenle, sinemadaymışız gibi görünecek, ancak evden çıkmadan, bu tür büyük Smart TV ile projektörleri unutmamızı sağlayan bir panel.

ev sineması deneyimi

Ancak yalnızca boyutları nedeniyle değil, Güney Koreli üreticinin bu Smart TV’sinin teknolojisi var. Kuantum noktasıHerhangi bir parlaklık seviyesinde renk hacminin %100’ünü yeniden üretmeye izin veren, yapay zeka 4K kaynağı ve kaynağı ne olursa olsun her sahnedeki görüntü ve sesin kalitesini dönüştürmek ve iyileştirmek HDR10+daha derin siyahlar oluşturabilen ve her görüntüdeki ayrıntı düzeyini geliştirebilen teknoloji.

Dikkate değer, bu Samsung 75Q75T’nin yapay zekası sayesinde, varyasyonları tespit ederek ve sahnenin türüne ve odanın parlaklığına uyum sağlayarak görüntünün ve sesin parlaklığını ve yoğunluğunu gerçek zamanlı olarak ayarlama yeteneğidir.

Bunlar yetmezmiş gibi sanal asistan ile de uyumlu. Alexaböylece asistandan bugün havanın nasıl olacağını söylemesini istemenin yanı sıra, bize günün haberlerini, günün haberlerini okumasını istemenin yanı sıra basit bir sesli komutla en sevdiğimiz içeriğe erişmek mümkün. hava tahmini ve hatta diğer uyumlu ev cihazlarını kontrol edin.

Bu modelden bahsedilecek diğer işlevler şunlardır: Çoklu GörünümÜzerinde içerik oynatılırken cep telefonumuzun ekranını televizyonda görmemizi sağlayan, Bir Uzaktan Kumandatelevizyonun, dekoderin veya konsolun tüm uygulamalarına tek bir uzaktan kumandadan veya Aktif Ses YükselticiBu, TV’nin çevresinde sürekli gürültü algıladığında diyalogun ses seviyesini ve netliğini ayarlamasına neden olur.

Samsung 75Q75T için inanılmaz indirim

Şüphesiz, evde oturma odasında kesinlikle film akşamlarının keyfini çıkarabileceğimiz ve şimdi çok düşük bir fiyata alabileceğimiz çok eksiksiz bir Smart TV. Spesifik olarak, bu Samsung 75Q75T televizyonun resmi fiyatı 2,499 Euro’dur, ancak Amazon inanılmaz bir fiyat uyguladı. %40 indirim.

Bu, şu anda nihai fiyatı olan bu televizyonu satın alırken neredeyse 1.000 Euro’dan daha fazla ve daha az hiçbir şeyden tasarruf edemeyeceğimiz anlamına geliyor. 1.499,99 €.

Giriş Chollazo! Topes de Gama’da ilk olarak 1.000 € tasarruf sağlayan 75″ Samsung QLED Smart TV ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…