Uzaktan çalışıyorsanız, Malaga sizi bekliyor: şehir, uzaktan çalışanları çekmek için Malaga WorkBay’i başlattı

Covid-19 pandemisi birçok kişiye yol açtı. çalışanların evden çalışması. Ve genişlemeye karar veren birkaç şirket (çoğu teknolojik) var. süresiz Microsoft, Dropbox veya Google gibi bu çalışma koşulları. Bu yüksek nitelikli profesyonellerin çoğunu çekme mücadelesinde Malaga kartlarını sundu.

Malaga WorkBay, belediye meclisinin istediği bir girişimdir. hem ulusal hem de uluslararası tüm bu tele-çalışanları çekmek.

Biz zaten yabancı şirketler için İspanya'dan tele-çalışmaya gelenleriz.

Güneş ve plajdan çok daha fazlası

Hava koşullarına ek olarak (yaz ve kış aylarında ılıman sıcaklıklar, yılda sadece 71 gün yağmur veya yılda 2.901 saat güneş ışığı), belediye meclisi telecommuters işe almak için diğer bazı varlıklara değer verin.

Bu nedenle, örneğin, şehrin her yerine dağıtılmış çalışma alanları sunar ve tarihi merkezde Promálaga Coworking veya Promálaga Álamos gibi kültürel veya teknolojik etkinliklerini teşvik eder.

Belediye, bu merkezlerde internet bağlantısı olan her kişi için çalışma masaları ve sandalyeler bulunduğunu açıklar. Kullanıcılar ayrıca toplantı alanlarından (toplantı odaları ve yemek odaları gibi) yararlanabilirler. Girişimciler için ayrıca iş teşhis hizmetleri, ezberleme veya tavsiye.

Bu anlamda belediye meclisi de bir yatırımcı ofisi yerli veya yabancı girişimcileri, şirketleri ve yatırımcıları çekmek ve onlara yardım etmek, işlerini kurmalarına yardımcı olmak ve şehrin uluslararası ekonomik kalkınmasını desteklemek niyetindedir. Bu yardımlar arasında kalacak yer arama (uzun veya kısa süreli konaklamalar için), kira sözleşmesinin tercümesi veya oturma veya çalışma izni gibi idari işlemlerde yardım, banka hesabı açma, kayıt ve diğer hususlar yer almaktadır.

Burada yaşayanlar ne diyor?

İyi bir başarı öyküsü olarak Malaga WorkBay, şehri seçenlerin orada yaşamalarına ve çalışmalarına deneyimlerini anlatmalarına izin verdi.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/3e/1c/e2/601d08c34bd22f1909/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/26/c1/62/5df7a2694bd22f7163/original/video-player-default.png»}

Malaga WorkBay ayrıca dijital pazarlama alanında serbest çalışan 37 yaşındaki Alman Claudio Gerlich’i örnek olarak veriyor. Dokuz aylık baba, eşi (Malagalı) ve koronavirüsün ilk dalgasından sonra İspanya’ya gelmeye karar verdi.

Malaga girişimleri

Unutulmamalıdır ki Malaga ülkemizdeki en önemli ve öncü teknoloji merkezlerinden biri olan CTA’ya sahiptir.

Ayrıca en önemli çıkışlardan biri haline gelen Freepik veya Google’ın satın aldığı VirusTotal gibi şehirde yaratılan bazı şirketler de İspanyol startup’ların başarı öyküsünün birer parçası.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Uzaktan çalışıyorsanız, Malaga sizi bekliyor: şehir, uzaktan çalışanları çekmek için Malaga WorkBay’i başlattı aslen yayınlandı Xataka Arantxa Herranz tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…