‘Uyanık tutacak hikayeler’ geri döndü: yönetmenler Rodrigo Cortés, Sorogoyen, Paco Plaza ve Paula Ortiz efsanevi İspanyol dizisini yeniden canlandıracak

uyumamak için hikayeler‘ 1966 ve 1982 yılları arasında İspanya’nın en popüler televizyon dizilerinden biriydi. Chicho Ibanez Serrador ve İspanyol Televizyonu’nda yayınlanan ‘Uyumayan Öyküler’ 29 bölümlük bilimkurgu, terör ve gerilim bölümü sunarak, ‘El Asfalto’ en çok hatırlanan bölümlerden biriydi. O zamandan beri çok şey oldu, ancak şimdi ViaocomCBS International Studios (VIS), RTVE ve Amazon Prime Video, küçük ekrana geri getirmek için güçlerini birleştirdi.

Yeni ‘Uyanık tutacak hikayeler’ dört bölümlük antoloji mini dizisi tanıdık yüzlerle dolu bir kadroyla. Pratik amaçlar için, orijinal bölümlerin yeniden yorumları veya versiyonları olacaktır. İlki, yönetmenliğini Rodrigo Cortés’in yaptığı (diğer yapımların yanı sıra ‘Buried’) ‘La broma’ olacak.

'Uyumayacak hikayeler': Narciso Ibáñez Serrador'un rahatsız edici dünyasında başlamak için en iyi 11 bölüm

Bir İspanyol klasiğinin dönüşü

asfalt çerçeve Hala ‘Asfalt’tan.

RTVE tarafından yapılan açıklamada da açıklandığı üzere 7 Haziran 2019’da hayatını kaybeden Ibáñez’in ikonik dizisi Prointel ve Isla Audiovisual işbirliğiyle oluşturuldu. İlgili bölümlerden sorumlu dört yönetici, Rodrigo Cortes, Rodrigo Sorogoyen (‘Madre’ ile tanınır), Paco Plaza (‘REC’ ile tanınır) ve Paula Ortiz (‘La Novia’nın yönetmeni ve 2015’te Goya Ödülü’ne “En İyi Yönetmen” için aday gösterildi).

Dört bölüm ‘Şaka’ (Cortés), ‘El Doble’ (Sorogoyen), ‘Freddy’ (Plaza) ve ‘El asfalt’ (Ortiz) olacak. Her bölüm bağımsız olacak ve yaklaşık 50 dakika uzunluğunda olacak.. Bölümler Madrid’de farklı yerlerde kaydedilmeye başlandı bile. Şu anda doğrulanan şey, ‘La broma’nın Eduard Fernández, Nathalie Poza ve Raúl Arévalo ile birlikte “Ibáñez’in orijinal hikayesinin ücretsiz olarak yeniden işlenmesi” olduğu.

Amazon, Filmin ve Disney+'ın Şubat 2021'deki tüm prömiyerleri: 'Bliss', 'Helstrom', 'The Infiltrator' ve daha fazlası

RTVE’nin sözleriyle, «’Şaka‘, izleyicide birden fazla suçlu kahkahaya neden olacak, açgözlülüğün -diğer herhangi bir insan dürtüsü gibi- aynı anda hem korkunç hem de komik olabileceğini gösteren diyalogların, karakterlerin ve atmosferin bir hikayesi kadar sinematografik bir eğlencedir». ‘Uyanık tutacak hikayeler’ hakkında daha fazla bilgi daha sonra verilecektir. açıklamada RTVE, içeriğin nasıl dağıtılacağından bahsetmiyorancak TVE ve Amazon Prime Video’da yayınlanması bekleniyor.

Üstelik orijinal diziyle ilgilenenler RTVE platformunda ücretsiz ve eksiksiz olarak izleyebilirler. ‘Seni Uyanık Tutacak Öyküler’in başarısından yararlanmak için ilk kez bir girişimde bulunulmadı, çünkü 2005’te bu hikayelere dayanan altı filmlik bir diziBaşarısı sınırlı olan ‘Uyanık Tutacak Filmler’.

Daha fazla bilgi | RTVE

– Haberler ‘Uyanık tutacak hikayeler’ geri döndü: yönetmenler Rodrigo Cortés, Sorogoyen, Paco Plaza ve Paula Ortiz efsanevi İspanyol dizisini yeniden canlandıracak aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…