USB’li Bluetooth hoparlörler ve cep telefonunuzu unutun!

Kaçırılmaması gereken araçlardan biri, bluetooth hoparlör Her durumda en sevdiğimiz şarkıların keyfini çıkarmamızı sağlayan bir cihaz. İster sahilde olun, ister arkadaşlarınızla mangal yapın, fark etmez. Böyle bir cihazınız varsa, parti her zaman daha eğlenceli olacaktır.

Ayrıca bluetooth hoparlör kataloğu o kadar geniştir ki her türlü modeli bulabilirsiniz. Bu nedenle avantaj elde etmek ve size sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir adam göstermek istedik. Bir flash sürücü bağlayabilmeniz için bir USB bağlantı noktası içeren hoparlörlerden bahsediyoruz.

USB’li bir bluetooth hoparlörün avantajları

bluetooth hoparlör

Açıkçası, bu tür bir cihazın sunduğu avantajlar dikkat çekicidir. Yeni başlayanlar için, sahip oldukları bluetooth bağlantısı. Bu sayede en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarabilmeniz için cihazı telefonunuza veya tabletinize bağlayabilecek ve müziği doğrudan gönderebileceksiniz. Şimdiye kadar, geleneksel bir kablosuz hoparlörle uğraşıyoruz.

Ama bir bütünleştiren modeller USB bağlantı noktası ek bir olanak sunar: doğrudan bir flash bellek aracılığıyla müzik dinleyin. Bu özelliklere sahip bir cihaz istemenizin birçok nedeni olabilir, ancak büyük olasılıkla amacınız telefonsuz yapmaktır.

Belki deniz sporlarını seviyorsunuz ve telefonunuzun ıslanmasından endişe etmeden eğlenceli bir kano günü geçirmek istiyorsunuz. USB’li bluetooth hoparlörü ile sorunsuz müzik dinleyebilirsiniz. Ek olarak, bazı modeller, herhangi bir uyumlu cihazı şarj etmek için USB bağlantı noktasını kullanmanıza izin verir, bu nedenle kullanışlılığı iki yönlüdür.

Dikkate alınacak modeller

Bu nedenle ve bu tür bluetooth hoparlörün sunduğu avantajları görerek, USB bağlantı noktası içeren on modelden oluşan bir derleme hazırlamak istedik, böylece bir flash sürücü bağlayabilir ve en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarabilirsiniz. seninle telefon. Ek olarak, seçtiğimiz hoparlörlerin fiyat aralığı çok çeşitlidir, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

JBL Şarj 4

JBL Charge 4 hoparlör

Sağlam bir ürün satın almak söz konusu olduğunda JBL en büyük referanslardan biridir. Amerikan firması, şüphesiz her türlü ürün arasından seçim yapmanızı sağlayacak bir kataloğa sahiptir. Ve bu, diğer bazılarını görmenizin nedenidir. bluetooth ve USB bağlantılı hoparlör derlememizdeki markanın.

Bu durumda şunu önermek istiyoruz: JBL Şarj 4, bir model, hoparlörü olası darbelere ve düşmelere karşı korumak için kauçuk kaplı bir gövdeye sahiptir. Buna 20 saatlik inanılmaz bir özerklik eklemeliyiz, böylece pil bu cihaz için sorun olmayacak.

JBL Flip 5

Çeşitli renklerde JBL Flip 5

Daha kısıtlı bir seçenek arıyorsanız, JBL Flip 5 Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Ağabeyi gibi, kauçuk kaplamaların hoparlör tarafından alınan herhangi bir darbeyi emmekten sorumlu olacağı bir tasarıma sahiptir, bu nedenle bu konuda endişelenmenize gerek kalmaz.

Öte yandan 4.800 mAh kapasiteli bir pilin içine gizlenmesi sayesinde 12 saat özerkliğe sahip. Ve dikkatli olun, USB bağlantı noktası herhangi bir uyumlu cihazı şarj etmek için de kullanılabilir.

auna bilardocu

auna bilardocu

arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken başka bir mükemmel seçenek.USB bağlantı noktası üzerinden bir pendrive’ı bağlamak için iyi durumda Bluetooth hoparlör Auna firmasının bu modeli. Özel tasarımı ile dikkat çeken bir ürün.

Sebep? Çocuklar için tasarlanmıştır. Bu şekilde, evin en küçüğü için mükemmel destek sağlamak için bu hoparlörün yanlarında iki tutamaç bulunur. En iyisi? Bu da su geçirmez.

Energy Sistem Müzik Kutusu BZ3

Energy Sistem Müzik Kutusu BZ3

Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak modellere sahip ünlü İspanyol üreticiye dönüyoruz. Ve bu Energy Sistem Müzik Kutusu BZ3 bunun harika bir örneğidir. Agresif tasarımı, herhangi bir şüphenin ötesinde sağlam bir güce sahip olmasının yanı sıra fark yaratır.

Vieta Pro Goody

Vieta Pro Goody

Pro Godoy bluetooth hoparlörünüzü önermek için Vieta’ya dönüyoruz. Bir microUSB bağlantı noktasına sahip, ancak harici bir belleğe bağlanmak için bir USB adaptörüne ve ayrıca en sevdiğiniz programı kaçırabilmeniz için FM radyoya sahip su geçirmez bir model. Hepsi bir arada!

Anker SoundCore 2 Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Anker SoundCore 2 Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Anker firması, her türlü ürünü demonte fiyatlarla satın almak söz konusu olduğunda ağır toplardan biridir. Üretici, çok çeşitli bir kataloğa ve şüphesiz bir kaliteye sahiptir. Ve bu kablosuz hoparlör Anker Ses Çekirdeği 2 bunun yeni bir örneğidir.

Ana silahları mı? Suya dayanıklılık, harika ses gücü ve gelişmiş bas, böylece derin basların keyfini çıkarabilirsiniz.

Enerji Sistemi Kentsel Kutu 2

Enerji Sistemi Kentsel Kutu 2

Her türlü harici cihazı bağlamak için USB’li en iyi bluetooth hoparlörlerin bu derlemesine devam ederken, bu Energy Sistem Urban Box 2’yi önerme fırsatını kaçırmadık. İspanyol firmasının mükemmel ses kalitesiyle öne çıkan bir başka ürünü. Ayrıca yuvarlatılmış tasarımı sesi daha iyi dağıtır, bu da dikkate alınması gereken bir ayrıntıdır.

Dayanışma konuşmacısı Life by Vieta Pro

Dayanışma konuşmacısı Life by Vieta Pro

Sizi her zamankinden daha iyi hissettirecek bir mini model önermek için bu üreticiye geri dönüyoruz. Ve bu, bu bluetooth hoparlörün satın alınması için koleksiyonun bir kısmı kanserle mücadeleye gidiyor. En destekleyici yönünüzü ortaya çıkarın!

Aigoss Bluetooth Hoparlör

Aigoss Bluetooth Hoparlör

Dikkate alınması gereken bir başka mükemmel seçenek de bu Aigoss imzalı hoparlördür. En iyi sesin keyfini çıkarmak için gerekenden fazla teknolojiyi içinde saklayan çok ekonomik bir ürün. Ayrıca gelişmiş bası sizi şaşırtacak.

Tronsmart T6 Mini

Tronsmart T6 Mini

En iyi sesin keyfini çıkarmak için satın alabileceğiniz en iyi bluetooth hoparlörlerin bu derlemesini, bununla birlikte USB bağlantı noktası sayesinde harici bir bellek bağlayabilmenin yanı sıra kapatıyoruz. Tronsmart T6 Mini. MicroSD kartları takmak için bir yuva ekleyerek şaşırtan bir ürün. Gerçek bir pazarlık!

Giriş USB’li Bluetooth hoparlörler ve cep telefonunuzu unutun! ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…