USB Type C kulaklık mı arıyorsunuz? en iyi fırsatlar

Yeni bir cep telefonunuz veya tabletiniz olması ve bir ömür boyu kask kullanımına izin vermemesi (3,5 mm’lik bir bağlantı noktası kullanılarak bağlananlar) mümkündür. Bu başınıza gelen bir şeyse, size birkaç tane gösteriyoruz. usb tipi c kulaklık tam olarak neye ihtiyacınız var ve bunlar gerçekten düşük bir fiyata sahipler, çünkü teklif.

Bir süredir, epeyce üretici karar verdi geleneksel kulaklık jakını çıkarınBu, çoğu kişi için uzun süredir sahip olduğunuz kulaklıkları kullanamamak anlamına gelir. Bluetooth modellerini kullanmak her zaman mümkündür, ancak çok para harcamak istemiyorsanız, mevcut seçenek mevcut olan ve mobil cihazlarda zaten yaygın olan en güncel USB arabirimini kullanan bir kablo aksesuarı satın almaktır: C yazın.

USB tip C kulaklık kullanıyorum

USB Type-C kulaklıklar satışta

Sizlere göstereceğimiz modellerle sizin için oy pusulasını çözeceğiz ve hepsinin gerçekten önemli bir teklifi olduğu için mutlaka bunlardan birini almaya karar vereceksiniz, evden çıkmadan yapabileceğiniz bir şey. Çalışması ile ne alakası var, komplikasyon yok, çünkü bunları mobil cihazın şarj portuna bağlamanız yeterlidir ve reprodüksiyonlar her zamanki gibi duyulmaya başlayacaktır. USB tip C kulaklıklar arasında dikkate almanız gerektiğini düşündüğümüz olasılıklar bunlar.

Huawei 55030114 USB kulaklık

Mükemmel kaliteye sahip bir model, çünkü diğer özelliklerin yanı sıra, bu tür aksesuarlarda pek yaygın olmayan bir özellik olan gürültü engelleme özelliği sunar. USB Type C bağlantısını kullanın İndiriminiz %39’dur.

Huawei 55030114 USB kulaklık

John Cuffie

Bu durumda, bahsettiğimiz ürünle ilgili en dikkat çekici şey, rakiplerinden farklı görünmesini sağlayan kırmızı ve beyaz renklerin birleşimidir. Hi-Fi uyumlu bir model olması ve kumandası sayesinde gelişmiş kullanım seçeneklerine sahip olması ses konusunda iyi haber. Şu anda tasarruf% 9’dur.

John Cuffie

Xiaomi ANC Kulaklık Hibrit USB

Şüphesiz ses kalitesine sahip USB C tipi kulaklıklar satın almak için mevcut iyi olanaklardan bir diğeri. 20’den 20.000 Hz’e kadar olan frekansların yönetimi ve gürültü iptali kullanma imkanı ile, alabileceğiniz en iyi olanakları size sunmanıza yardımcı olur ve şu anda %27 tasarruf sağlarlar.

Xiaomi ANC Kulaklık Hibrit USB

ASHATA Kulaklık

Çarpıcı bir tasarıma ve çalışmasını optimize etmek için altın kaplama bağlantılara sahip iyi bir satın alma seçeneği. Hem mikrofonu hem de uzaktan kumandası var ve sesle ne alakası varsa bas kalitesini artıran Deep Bass gibi teknolojilere sahip. İndirim %14’tür.

ASHATA Kulaklık

ymdei kulaklık

Uygun fiyata sahip oldukça doğru bir model ve mevcut teklifler arasında en iyi USB C tipi kulaklıklar arasında yer alıyor. İyi bir uyum sağlamak için birkaç silikon uç ile ses kalitesi oldukça doğrudur. Satın almaya karar verirseniz, hemen şimdi %14 tasarruf edersiniz.

ymdei kulaklık

Giriş USB Type-C kulaklık mı arıyorsunuz? En iyi teklifler önce Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…