USB tip C flash sürücü, 128 GB model nasıl seçilir

Hafif ve iyi depolama kapasitesi sunan bir cihazda bilgiyi bir yerden başka bir yere taşıyabilmek, kullanıcılar için her zaman olumlu olan bir şeydir. Eğer aradığınız şey bir usb tipi c flash sürücü Daha azına sahip olmayan bir model satın alırken bunu nasıl doğru yapacağınızı gösteriyoruz. 128 GB Boşluk.

Bu aksesuarlar, genellikle bir yerden başka bir yere gidenler için, gerek kişisel nedenlerle çalışmak, gerekse flash sürücüde bahsettiğimiz her türlü bilgiyi farklı bilgisayarlarda kullanabilmek için kullanışlı bir araç haline geldi. bilgisayarlar veya cep telefonları. Bunun nedeni ise uyumlulukları mükemmel cihazların büyük çoğunluğu bugün piyasaya sürülmektedir.

İki bağlantılı Pendrive

USB tip C flash sürücülerinde her zaman ne olmalıdır?

Bu aksesuarlarda olmazsa olmazlardan biri de sürüm 3.0 veya üstü bahsettiğimiz bağlantı arayüzünün. Bu şekilde, USB tip C’den en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz, bu da veri aktarımının geleneksel modellerle elde ettiğinizden çok daha yüksek olduğu anlamına gelir. Öyle ki, bu doğruysa, içine uygulamalar bile yükleyebilir veya 4K çözünürlüklü videolar gibi örnek performans gösteren yüksek kaliteli içeriklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tasarımla ne ilgisi olduğundan bahsetmeden, bunun satın alma seçiminde hayati bir şey olmasını istemediğimiz için, imalatında gözden geçirilmesi gereken bazı detaylar var. Bir örnek, bir geri çekilebilir sistem veya kapak USB type C flash belleğin sahip olduğu bağlantı portunu koruyan bu sayede sırt çantanızda veya kendi pantolon cebinizde taşırken herhangi bir zarar görmeyeceğinden ve kullanım ömrünün dahili olarak sınırlandığından emin olacaksınız. bellek ve fiziksel bir şey değil.

Bir tablette USB tip C flash sürücü

Ayrıca satın almaya karar verdiğiniz ürünün ağırlığını kontrol etmeniz de önemlidir. 150 gramı geçmez kadar. Aksi takdirde aksesuar bir yerden bir yere taşırken can sıkıcı olabiliyor çünkü gömlek cebinde dahi saklanabilecek şekilde tasarlanmış cihazlardan bahsediyoruz. Gerçek şu ki, bu önemlidir, çünkü aksi takdirde, çalışırken konektörün kendisinin bile acı çekmesi mümkündür. Ek olarak ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, hem USB tip C hem de tip A (normal olanı) dahil edilecek şekilde ikili bir model seçmek iyi bir fikir olabilir.

Oldukça alakalı olduğuna inandığımız bir diğer husus ise, karar verdiğiniz seçeneğin aşağıdakilerle uyumlu olduğundan emin olmanız gerektiğidir. OTG. Aksi takdirde, sahip olduğunuz ve USB tip C pendrive’ınızı kullanabilmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olan tablet veya akıllı telefon ile kullanamamanın hoş olmayan bir sürpriziyle karşılaşabilirsiniz.

Önerdiğimiz satın alımlar

Aşağıdaki aksesuarları bulabileceğiniz bir liste bırakıyoruz. uymak Yukarıda sayılanların tümü ile, en azından temel olan ve oldukça makul olduğunu düşündüğümüz fiyatlarla evinizden sessizce satın alabileceğiniz. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Samsung MUF-128DB/APC

USB tip C bağlantısı ve 128 GB depolama alanı içeren şu anda piyasada bulabileceğiniz en iyi modellerden biri. 150 Mbps’yi aşan okuma ve yazma hızlarıyla bu model, tartışmasız mükemmel performans ve uyumluluk sağlar.

Samsung MUF-128DB/APC

Sandisk Ultra Deluxe

Gümüş rengine sahip bu aksesuar, hem USB tip C bağlantısını hem de içerdiği tip A’ya ilaveyi kullanmanıza izin veren tersine çevrilebilir bir sistem içerir. Bahsettiğimiz arayüzün 3.1 sürümü ile uyumlu, hızları her türlü ihtiyaç için eksiksiz bir çözüm olmaya fazlasıyla yetiyor.

Sandisk Ultra Deluxe

PNY P-FD128OTGSLTC-GE

Çalışmak için kullandığı bağlantı arayüzü ile sürüm 3.1 ile uyumluluk sunan modellerden bir diğeri. Bu aksesuarın içerdiği iki konektörü kullanmanıza izin veren bir kaydırıcı içeren ilginç bir tasarıma sahip olan bu, her zaman akılda tutulması gereken USB C tipi pendrive’lardan biridir.

PNY P-FD128OTGSLTC-GE

Kingston Veri Gezgini 70

Estetik olarak, bu oldukça geleneksel bir modeldir, çünkü bu cihazı hem bilgisayarlarda hem de akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanmak için kullanılan konektörü korumak için bir kapağa sahiptir. Mükemmel çalışma hızları ile uyumluluk konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Kingston Veri Gezgini 70

POHOVE Flash Sürücü

Aksesuarı her zaman hayati bilgileri sakladığı yerde taşımak isteyenler için şiddetle tavsiye edilen bir modeldir. Bunu söylememizin nedeni, anahtarlık üzerine yerleştirmenize bile imkan veren bir boşluk içermesidir. Kullanılabilirlik ve hız açısından iyi, 128 GB depolama alanı çözücüdür.

POHOVE Flash Sürücü

KEXIN USB Flash Sürücü

Seçtiğimiz tüm USB C tipi flash sürücüler arasında, içindeki bilgileri yönetirken sunduğu performansı etkilemeden en küçük boyutlara sahip olan bu. Maksimum uyumluluk sağlamak için iki bağlantı noktası sunduğundan bu bile çift modeldir.

KEXIN USB Flash Sürücü

Haudang Flash Sürücü

Bu cihazın en çarpıcı yanı, kullanılmadığında USB Type-C bağlantı noktasını gizleyebilen geri çekilebilir bir sisteme sahip olmasıdır. Bu sayede cebinizde taşırken çarpma ya da kötü konum gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Çalışması size herhangi bir sorun yaşatmayacaktır.

Haudang Flash Sürücü

İnce İnce Flash Sürücü

İki adet bağlantı kesme portu ile biri bu aksesuarı her türlü akım cihazı ile kullanmanıza imkan veren, her zaman kullanışlı olan bir çift koruma kapağına sahip bir modeldir. Hız veya uyumluluk sorunu olmadığı için kötü bir satın alma değil.

İnce İnce Flash Sürücü

Pendrive Wansenda

Bu aksesuarda öne çıkan bir şey varsa o da çok çarpıcı renklerle farklı bitişlere sahip olması yani hiçbir şeyin gözden kaçmaması. Çalışması doğrudur ve 128 GB’lık alana kaydedebileceğiniz tüm verileri yönetme konusunda size hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda sorun çıkarmaz.

Pendrive Wansenda

LEIZHAN Flash Sürücü

Kullanımı çok basit olduğu ve her türlü ekipmanda çalışması mükemmel olduğu için hayal kırıklığına uğratmayan USB C tipi flash sürücülerden biridir. Estetik olarak tam olarak en çarpıcı seçenek değil, ancak bu fark edilmeyen bir şey çünkü oldukça doğru bir ikili modelden bahsediyoruz.

LEIZHAN Flash Sürücü

Pendrive USB tip C girişi, 128 GB’lık bir modelin nasıl seçileceği, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…