Unreal Engine’in yaratıcıları, “dakikalar içinde” fotogerçekçi avatarlar oluşturmak için bir web aracı olan MetaHuman Creator’ı sunuyor

Unreal Engine’in geliştiricisi Epic Games, yeni bir yazılım aracının piyasaya sürüldüğünü duyurdu (bulut tabanlı ve bir web tarayıcısı aracılığıyla erişilebilir) ‘fotogerçekçi’ avatarların yaratılması için tasarlanmıştır.

Ama istisnai olan Metaİnsan Yaratıcısıbu aracın adı bu, bu avatarları oluşturmayı vaat etmesi. oluşturma süresini mevcut “haftalar veya aylar”dan “bir saatten az”a düşürmekkaliteden ödün vermeden.

Epic’in gösterdiği (küçük) önceki uzun dişler

Bu avatarlar gerçek zamanlı olarak manipüle edilecek Bugün sinema ve video oyunları alanında kullanılan hareket yakalama ve animasyon teknikleri ile birlikte çalışabilecek MetaHuman Creator’dan.

Unreal Engine’den olduklarını iddia ediyorlar animasyon araçları için destek sunmaya çalışmak ARKit, DI4D, Digital Domain, Dynamixyz, Faceware vb. Ayrıca modellerin Maya formatında indirilebilmesini sağlarlar.

Avatarify, bir video görüşmesi sırasında avatar olarak bir 'deepfake' kullanmanıza ve bir ünlü gibi davranmanıza olanak tanır

Epic’te insan dijital teknolojisinden sorumlu başkan yardımcısı Vladimir Mastiloviç’in sözleriyle:

“Şimdiye kadar, 3D içerik oluşturmadaki en zor görevlerden biri, gerçekten zorlayıcı dijital insanlar oluşturmaktı. En deneyimli sanatçılar bile sadece bir karakter için önemli miktarda zaman, çaba ve ekipman gerektirir.”

“Onlarca yıl süren Ar-Ge’den sonra ve Epic ailesinde 3Lateral, Cubic Motion ve Quixel gibi şirketlere sahip olmamız sayesinde, bu engel Unreal Engine aracılığıyla siliniyor.”

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/67/2c/b2/6023fa784bd22f3812/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/09/3a/22/6023fa654bd22f3813/orijinal/s3f1vzyph8c-1280×720.jpeg»}

MetaHuman Creator’ın şu ana kadar çalıştığı örnekler üretilen karakterlerin kalitesi için şaşırtıcıancak herhangi bir kesin kararın bu aracın bu yıl içinde üçüncü taraflara sunulmasını beklemesi gerekecek.

Bu aracın yayınlanmasıyla ilgili güncellemeleri almakla ilgilenen bir tasarımcı veya geliştiriciyseniz, web sitelerine kaydolabilirsiniz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Unreal Engine’in yaratıcıları, “dakikalar içinde” fotogerçekçi avatarlar oluşturmak için bir web aracı olan MetaHuman Creator’ı sunuyor aslen yayınlandı Genbeta Mark Merino tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…