Ünlü YouTuber MrBeast, ‘Kalamar Oyunu’nu yeniden yaratıyor: 456 katılımcı 456.000 dolarlık bir ödül istiyor

MrBeast, her seferinde daha da muazzam ve abartılı bir şeye yol açan tuhaf YouTube videolarıyla tanınır. Videolarından elde edilen gelirin çoğu, her zaman, çoğu insanlara yardım etmek için yeni projelere yeniden yatırılır. Bu zaman popüler içerik yaratıcısı, hit Netflix serisine dayanmaktadır. ‘Kalamar Oyunu’.

Son zamanlarda, internette MrBeast olarak daha iyi bilinen Jimmy Donaldson, ‘The Squid Game’ adlı rekreasyon projesinin nasıl gittiğine dair bazı görseller ve bir video paylaştı., son aylarda sansasyon yaratan Netflix dizisi. Buradaki fikir, seride yer alan bazı popüler oyunları yeniden yaratmak için 456 kişiyi geniş bir sete getirmek.

'Kalamar Oyunu' Neden 'Alice in Borderland'den Çok Daha İyi?

Serideki oyunları yeniden yaratmak için iki milyon dolar

Donaldson, TikTok hesabının takipçileri aracılığıyla katılımcıları seçmek için bir ay harcadı. Bu 456 katılımcıdan, 456.000 dolarlık ödülü sadece bir kişi kazanabilir. Ayrıca MrBeast, bu oyunları yeniden yaratmak için iki milyon dolara ihtiyaç olduğunu, bu paranın büyük ölçüde yarışmanın yapılacağı sahneyi inşa etmek için kullanıldığını belirtti.

https://platform.twitter.com/widgets.js

MrBeast olsa da, oyunların ne zaman başlayacağına dair ayrıntılar henüz kesinleşmedi. başlangıç ​​silahının bu hafta ateşleneceğini doğruladı.

{«videoId»:»x7zw282″,»autoplay»:true,»title»:»NETFLIX’İN BÜYÜK BORCU – Netflix Nasıl Para Kazanıyor»}

MrBeast, videolarından elde edilen geliri genellikle büyük yardım etkinlikleri yapmak için kullanır. Sonuncusu hedefliyor okyanuslardan 13 milyon kilodan fazla çöpü çıkarın TeamSeas organizasyonu aracılığıyla.

‘Kalamar Oyunu’nun ateşi öyle bir heyecan yarattı ki, konu tartışmasız kalmadı. Örnekler, bir aldatmaca olduğu ortaya çıkan kurguya dayanan kripto para birimi veya yanlış tercüme suçlamaları karşısında birkaç profesyonelin sesini yükseltmesidir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Ünlü YouTuber MrBeast, ‘Kalamar Oyunu’nu yeniden yaratıyor: 456 katılımcı 456.000 dolarlık bir ödül istiyor aslen yayınlandı Genbeta tarafından Antonio Vallejo

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…