Trasera del Xiaomi 12 blanco

@UniverseIce’a göre, bu yepyeni Xiaomi 12’nin tanıtım tarihi.

o xiaomi bizi yenisiyle tanıştıracaktı. amiral gemisi telefonlar aynı yılın sonundan önce 2021, bize zaten söyledikleri bir şeydi, ancak Haidian’dan hareketler Son haftalarda kendilerine yeterince dikkat ettiler. daha fazla sızıntıyı önlemek sürprizi bozalım.

Aslında, Xiaomi 12’nin olası tasarımını mutlak olarak gördük. mobil fotoğrafçılık için önemve açıkçası, yeni Snapdragon 8 Gen 1’i bu yeni cihazlarla ilk cep telefonlarından biri olarak monte edeceğini de biliyoruz. Qualcomm’dan birinci sınıf yonga setibirkaç ayrıntı daha güvenilir bir şekilde ortaya çıkmış olsa da… Ve zaman geldi!

Beyaz Xiaomi 12'nin arkası

Bu, önceki sızıntılara göre Xiaomi 12’nin tasarımı olacak ve belirgin bir fotoğrafik ön plana sahip olacak.

Bugün size anlatacağımız önemli bir detay var ve yılın bitmesine sadece 11 gün olmasına rağmen, Xiaomi tahminleri karşılamak için zamanında gelecek ve önümüzdeki hafta Xiaomi 12’yi öğretecek, ancak bunu özellikle bir sonraki konuşmacıda yapacak. 28 Aralık popüler sızıntıya göre @EvrenBuz.

Çin’de yayılan en son söylentiler bize sadece bu özel tarihi anlatmakla kalmıyor, bu da bizi resmi olarak önümüzdeki Salı gününe götürecek. 2022’nin ilk haftalarında mağazalarda piyasaya sürülecek gözlerdeğil, aynı zamanda varlığını da doğrular. dört modeldaha az değil, beklenen Xiaomi 12 Lite, Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro ve Xiaomi 12 Ultra olurdu.

Büyük olasılıkla, MIUI 13 de aynı etkinlik sırasında resmi olarak sunulacak ve ilk kez gösterilecek. Android’in en son kararlı aroması, Xiaomi’nin karakteristik görünümüyle “12” bu yeni amiral gemileri ile piyasaya çıkacaktı.

Xiaomi 12’nin dört modeli şimdiden Çin’den bekleniyor ve bu da bize önümüzdeki 28 Aralık Salı günü ‘Lite’, ‘Pro’ ve ‘Ultra’ versiyonlarını ve beklenen MIUI 13 ve Android 12 prömiyerini gösterecek.

Her halükarda ve tahmin etmek gerekirse, bir noktada bir konuşma oldu. 6,2 inç ekran ve FHD+ çözünürlük Xiaomi 12 için, bilgisayar Snapdragon 8 Gen 1 ve bir üç sensörden oluşan fotoğraf sistemi. Ağabeylerine fotoğrafçılıkta bir sıçrama ve daha yüksek bir fiyat sağlayacak kompakt, yüksek performanslı bir akıllı telefon olurdu.

Verilerin geri kalanı için, birkaç gün daha beklemek veya sızıntılara dikkat etmek gerekecek önümüzdeki birkaç saat veya gün içinde Çin’den gelebilir ve bu Xiaomi 12 o kadar yakın ki, daha fazla ayrıntı olmadığına inanmak bizim için zor resmi lansmanından önce ek olarak sulu olanlardan filtrelendi.

xiaomi

En iyi Xiaomi telefonlarıXiaomi üzerinde MIUIAndroid 11Xiaomi ile ilgili görüşler

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
  • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi
  • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
  • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
  • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz

@UniverseIce’e göre giriş, bu, yeni Xiaomi 12’nin ilk kez Andro4all’da yayınlandığı tanıtım tarihidir.

Leave a Reply