Ucuz ses kuleleri: doğru model nasıl seçilir

Evinizin rahatlığında en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarmak için en iyi seçeneklerden biri, ses kulesi koşullarda. Yüksek kaliteli bir akustik peyzaj sunan ve her şeyden önce diğer çözümlere göre çok daha az yer kaplayan bir üründen bahsediyoruz.

Ses kulelerinin sunduğu özel tasarım, onları rahatsız etmeden herhangi bir köşeye yerleştirilmelerini sağlar. Bu tür bir cihaz için çok karakteristik olan heybetli görünümün ve ziyaretçileriniz olduğunda onu ilgi odağı haline getireceğinden bahsetmiyorum bile.

Ses kulelerinin avantajları

ses kulesi

Söylediğimiz gibi, ses kuleleri dikey tasarımlarının büyük avantajına sahiptir. Bu sayede çok uzun olmalarına rağmen az yer kaplarlar ve boyutları ne olursa olsun her türlü ev için idealdir. Ayrıca, bu ses cihazlarının sunduğu bir diğer avantaj, kullanımları ile ilgilidir. kolaylaştırmak kullanım. Mevcut herhangi bir ses kulesinin bluetooth bağlantısı vardır, bu sayede en sevdiğiniz şarkıları veya favori Spotify listelerinizi en basit şekilde iletmek için telefonunuzu veya tabletinizi çok rahat bir şekilde bağlayabilirsiniz.

Hepsinden iyisi, kurulum son derece kolaydır. Diğer benzer cihazlarda olduğu gibi, beklentileri karşılayan akustik bir manzaranın keyfini çıkarmaya başlamak için kuleyi akıllı telefonunuza veya tabletinize bağlamanız yeterlidir. Ancak gerçek şu ki, mevcut teklif o kadar geniş ki, bazen hangisine karar vereceğinizi bilmek zor. Bu yüzden, işleri sizin için çok daha kolay hale getirmek için, sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak on ses kulesi bulacağınız eksiksiz bir derleme hazırladık. Her bir ihtiyacınıza mükemmel şekilde uyan yüksek kaliteli ses çözümleri.

100 Euro’ya düşünülecek modeller

Öte yandan, sıkı bir bütçeyi hesaba kattık, bu nedenle bu derlemede bulacağınız tüm modellerin fiyatı 100 avroyu geçmeyen. Bu, bulacağınız tüm modellerin bu rakama yakın bir fiyata sahip olacağı anlamına gelmiyor, ancak farklı fiyat aralıklarında ses kuleleri bulacağınız için bütçenize en uygun olanı seçebileceğiniz anlamına geliyor.

Seçtiğimiz tüm ses kuleleri bluetooth bağlantısına sahip olmasına rağmen, kullanımları çok basit olmasına rağmen, her türlü modeli göreceksiniz. sen de bulacaksın Dahili FM radyolu Bluetooth ses kuleleri ve basit ve rahat bir ortamın keyfini çıkarırken bundan en iyi şekilde yararlanmak için daha fazla seçenek. Lafı daha fazla uzatmadan, sizi göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçeneklerle baş başa bırakıyoruz.

LG-RK1

LG RK1.AEUSLLK ses kulesi

Önermek istediğimiz ilk model bu etkileyici LG RK1 ses kulesi. Koreli üretici, bu tür bir ürün satın alırken en büyük referanslardan biridir ve bu model, düşük fiyatına rağmen sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Bluetooth bağlantısının yanı sıra FM Radyo ve bir USB bağlantı noktasına sahip olduğunu unutmayın, böylece cep telefonunuzu kullanmak zorunda kalmadan harici bir bellek bağlayabilir ve en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.

auna Light Up Tower Hoparlör

auna Işıklı Kule

İkinci olarak tasarımı fark yaratan bir ses kulesi önermek istiyoruz. Her şeyden çok, çünkü bir dizi içerir LED ışıklar heybetli bir görünüm sunmak. En iyisi? Bu ışıklar her zaman çalmakta olduğunuz müziğin ritmini takip edecek. Partiler için harika!

NGS SKYCHARM

NGS SKYCHARM Ses Kulesi

Ve bu konuda ne söylenir ses kulesi NGS SKYCHARM. Oynatmayı daha rahat kontrol edebilmeniz için LED ekran sunmanın yanı sıra bağlantı seçeneklerinden yoksun bir ürün. Gücü ve ses kalitesiyle sizi şaşırtacak bir stereo ses ortamı oluşturmak için iki kuleyi bir ses kablosuyla bile bağlayabilirsiniz.

Büyük Ben TW10

Big Ben TW10 Ses Kulesi

Aradığınız şey normalden farklı bir görünüme sahip bir ses kulesi ise BigBen firmasının bu modelini kaçırmamalısınız. Bu satırların üst kısmındaki görselde de görebileceğiniz gibi TW10 kulesinden bahsediyoruz. Çalmakta olan müziğe göre yanan bir disko topu içerir. Arkadaşlarının kıskançlığı olacaksın!

Enerji Sistemi Kulesi AB

Enerji Sistemi Kulesi AB

İspanyol üretici, yüksek kaliteli ses kuleleri kataloğuna sahiptir, bu nedenle derlememizde bu firmanın birkaç modelini bulacaksınız. Bu durumda Energy Sistem Tower EU’yu tavsiye etmek istiyoruz. Enfes bir tasarıma ve şüphesiz sese sahip bir ürün.

Metronik 477491

Metronic Ses Kulesi 477491

Satın alabileceğiniz en iyi ses kulelerinin bu derlemesine devam ederek, bu modeli önerme fırsatını kaçırmak istemedik. Bu satırların başında gelen görselde de görebileceğiniz gibi, tasarımı Simpsons hayranlarını memnun edecek. Ve sesi beklentileri fazlasıyla karşılayacaktır. Kaçırma!

Trevi XT 101 BT ses kulesi

Trevi XT 101 BT ses kulesi

Bir başka mükemmel seçenek de bu Trevi XT 101 BT kulesidir. Oturma odanızda harika duracak minimalist bir görünüme sahip bir ürün. Dahili FM Radyo ve USB bağlantı noktalarını ekleyin ve sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir ürününüz var.

Energy Sistem Tower 2 Style Ibiza

Energy Sistem Tower 2 Style Ibiza

Etkileyici Energy Sistem Tower 2 Style Ibiza’yı önermek için İspanyol firmasına dönüyoruz. Popüler Mallorca kasabasından ilham alan kumaştan yapılmış özel bir baskı. Ve dikkatli olun, microSD yuvası vardır, böylece telefonu kullanmadan bir kart bağlayabilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Metronik 477092

Ses Kulesi Metronik 477092

Bu fütüristik görünümlü ses kulesini önermek için Metronic’e dönüyoruz. Bu modele çok kaliteli bir tasarım kazandırmak için asil malzemelere ek olarak çok çekici bir görünüme sahip bir model.

Elbe TW-402-BT

Elbe TW-402-BT

Ucuz bir ses kulesi arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçenekleri bulacağınız bu derlemeyi bitirmek için bu Elbe TW-402-BT modelini tavsiye etmek istiyoruz. Üretici, kaliteli gadget’ları düşük fiyatlarla satın almak söz konusu olduğunda büyük bir prestije sahiptir. LED ekranlı ve FM Radyolu bu model de buna güzel bir örnek.

Ucuz ses kuleleri: Doğru modelin nasıl seçileceği girişi ilk olarak Topes de Gama’da görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…