Uçuyorlar! Büyük indirim ve ücretsiz kargo ile Sony ses çubuğu

Ses çubukları, televizyonunuzun akustik manzarasını iyileştirmek istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçeneklerden biri haline geldi. Karmaşık bir kurulum gerektirmeden yüksek sonuçlar elde eden bir eleman. Böyle bir cihaz mı arıyorsunuz? için bu teklifi kaçırmayın Sony HT-SF150 ses çubuğunu satın alın demonte fiyata.

Asyalı üretici, her bir gözeneklerinden kalite yayan çözümler içeren bir kataloga sahip olması sayesinde, söz konusu ses çubuğu satın almak olduğunda en büyük referanslardan biridir. Ve bu Sony HT-SF150 bar, fiyat aralığındaki en eksiksiz modellerden biridir. Ve şimdi bir 40 euro indirimBu, kaçırmamanız gereken bir fırsattır.

Bu senin için yeterli değil mi? Eh, bundan zevk alacağınızı biliyorsunuz. sıfır maliyetle nakliye masrafları, böylece paketi ücretsiz olarak alırsınız. Şüphesiz, özellikle sunulan bu Sony sound bar’ın teknik özelliklerini görmek çok ilginç bir pazarlık.

S-Force Front Surround teknolojisi ve çok daha fazlası

Sony HT-SF150

Başlangıç ​​olarak, Japon devinin bu ses çubuğunun S-Force Front Surround teknolojisi. Böyle kompakt bir cihaz için çok iyi bir şekilde elde edilen surround sesin keyfini çıkarmanızı sağlayan bir sistemden bahsediyoruz. Film izlemek için bir sound bar istiyorsanız ve çok fazla alanınız yoksa şüphesiz bu Sony modeli en iyi seçeneğiniz olacaktır.

Daha fazla, sunduğunu hesaba katarsanız 30W güç, küçük bir odada kullanım için mükemmel hale getirir. Yine de odada kullanım için ideal olabilir. Esas olarak bazı özelliklerini görmek. Dahası, bası geliştirmek ve daha derin ve net hale getirmek için Bass Reflex teknolojisini hesaba katarsanız.

Ve bu, bu Sony HT-SF150 çubuğun farklı ses modları vardır böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı kullanabilirsiniz. Konsolla oynarken yine de oyun modunuzu sıkmak istiyorsunuz. En kullanışlı olmasına rağmen şüphesiz gece modudur.

Herhangi birinin uyanması konusunda endişelenmenize gerek kalmadan herhangi bir film veya diziden keyif almanızı sağlayan bir işlevden bahsediyoruz. Bu mod etkinleştirildiğinde, ses çubuğu patlamalar ve silah sesleri gibi sert sesleri azaltırken hiçbir şeyi kaçırmamanız için diyalogu güçlendirir. Daha fazla insanla yaşıyorsanız ideal bir araç.

Kısıtlanmış bir tasarım

Sony HTSF150 Ses Çubuğu Düğmeleri

Bu Sony ses çubuğunun güçlü noktalarından bir diğeri, ölçülen boyut. Sadece 90 x 8,8 x 6,4 cm boyutları ve 2,3 kilogram ağırlığı ile her köşeye sığabilecek sağlam bir üründür. Duvara asmak için bir desteği vardır, bu nedenle bu Sony HT-SF150’yi istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Bağlantı seçeneklerine gelince, bu cihaz HDMI ARC’ye sahiptir, böylece ses çubuğunu TV uzaktan kumandası, USB bağlantı noktaları ve Bluetooth bağlantısı ile kontrol edebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, bu ses çubuğu beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak. Bu nedenle, indiriminizi şimdi görmek, her zamankinden daha keskin ve net bir sesin keyfini çıkarmanın en iyi zamanı.

giriş Onlar uçuyor! Topes de Gama’da büyük indirim ve ücretsiz kargo fırsatıyla Sony sound bar ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…