'Uçuş Simülatörü 2020'nin ötesine geçmek istiyorsanız, dikkat edin: Bu Airbus A320 simülatörü 39.000 Euro'ya mal oluyor ve sizin olabilir

‘Uçuş Simülatörü 2020’nin ötesine geçmek istiyorsanız, dikkat edin: Bu Airbus A320 simülatörü 39.000 Euro’ya mal oluyor ve sizin olabilir

‘Uçuş Simülatörü 2020’nin gelişi, uçuş simülatörü sevenler için şüphesiz harika bir haberdi, ancak bu, kelimenin tam anlamıyla şunu söyleyebileceğiniz alanlardan biri. “sınır gökyüzüdür” ve kişi daha da özgün bir deneyim elde etmek için çok para harcayabilir.

İsviçreli bir şirketin piyasaya sürdüğü ve pilot ve yardımcı pilot için eksiksiz bir sistemin keyfini çıkarmanızı sağlayan yeni uçuş simülatörü ile muhtemelen elde edilecek olan budur. Airbus A320’nin kabinini neredeyse son tasarımına kadar taklit eder. Fiyat, evet, yüksek ve 39.000 Euro’yu aşıyor… vergiler hariç.

Bekleyin, hepsi bu değil: kendi PC’nize (ve birkaç iyi koltuğa) ihtiyacınız var

Muhteşem ürün Panel A320 Masaüstü Kaptan ve FO (Uçuş Operatörü) olarak adlandırılır ve benzersiz bir uçuş simülatörüdür. Airbus A320’nin kabininin aslına uygun bir kopyasıdır. kaptan ve yardımcı pilot pozisyonlarında kullanabilecek şekilde hazırlanmıştır.

{«videoId»:»x86zqcj»,»autoplay»:false,»title»:»yt1s.com – Panel A320 Desktop Full»}

Simülatör, bir Airbus A320’nin tüm araçlarını taklit ettiği malzeme ve ayrıntı düzeyi ile şaşırtıyor. “Tek kişilik” bir versiyon var ve evet, tüm sisteme bağlamak için harici bir bilgisayara ihtiyacınız var ve ProSim A320 adlı uçuş simülatörü uygulamasını çalıştırın.

Uçuş simülatörleri: en iyi 9 ücretsiz

Sistem, enstrümantasyon ve aviyonik için üç adet uçuş bilgisayarından oluşmaktadır, bahsi geçen simülatör lisansı, yan ve gaz kolları ve kaideler, orta ve üst paneller enstrümantasyon ve dokümantasyon ile.

Ekran Görüntüsü 2022 01 10 Saat 12 08 48

Sisteme dahil olmayan bilgisayar, gereksinim olarak en az bir RTX 2080’e sahip olması, monitörler, pedallar veya koltuklarüretiminden sorumlu şirket olmasına rağmen, Swiss New Concept Informatique, yakında bir seçenek olarak ek olarak satın alınabileceklerini belirtiyor.

Ekran Görüntüsü 2022 01 10 Saat 12 09 27

Bu, elbette, fiyatın sistemin halihazırda olduğundan daha yüksek olabileceği anlamına gelir: zaten rezerve etmek mümkündür ve Fiyatı 39.157 Euro, vergiler dahil değil.

Ekran Görüntüsü 2022 01 10 Saat 12 10 16

‘Uçuş Simülatörü 2020’ yeterli değilse, bu elbette en çarpıcı seçenek.

Daha fazla bilgi | Yeni Konsept Bilişim

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler ‘Uçuş Simülatörü 2020’nin ötesine geçmek istiyorsanız, dikkat edin: Bu Airbus A320 simülatörü 39.000 Euro’ya mal oluyor ve sizin olabilir aslen yayınlandı Xataka Xavier Pastor tarafından.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…