Üçüncü taraf uygulamaları olmayan bir iPhone’da Siri, Google Asistan ile nasıl değiştirilir?

Bir iPhone veya iPad’e sahip olmak, Siri ile neredeyse “evli” olduğunuz anlamına gelir. Isırılan elma sisteminin bir kullanıcısının sanal asistanı değiştirmeyi veya Siri’yi terk etmeyi düşünmesi zordur, ancak ilgilenirseniz, Siri’yi Google Asistan ile değiştirmek mümkündür telefondaki düğmeye basarak.

Sadece iOS 14’ü içeren “Kısayollar” aracını kullanarak üçüncü taraf uygulamaları kullanmak zorunda kalmadan çalıştırabileceğimiz bir seçenek, böylece Siri’yi çağırmak için düğmeye bastığınızda, ekranda göreceğimiz şey Google Asistan olacak. Bunlar izlenecek adımlar.

Siri’yi Google Asistan olarak değiştirin

tamam Google

Siri’yi Google Asistan ile değiştirmek istiyorsanız, uygulamayı açmanız yeterlidir. “Kısayollar” ve açıkken sembole tıklayın “+” ekranın sağ üst alanında görünen. Bizi Google Asistan’a götüren bir komut dosyası aracılığıyla bir eylem oluşturmakla ilgilidir.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/21/60/54/5fdb3b9c3bef07b3cf/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/25/7d/03/5fdb3b6d4bd22f23c3/original/ios-14.jpeg»}

Tıklamak “Eylem ekle” ve ekrandaki seçeneklerden üzerine tıklayın “Kodlar” Böylece seçenekle nasıl kısayol oluşturulacağını göreceğiz. “Açmak”. üzerine tıklamalıyız “Seçmek”.

Siri'den Google

Aranacak bir liste göreceğiz “Google Asistanı” ve bir kez seçildikten sonra düğmesine tıklayın “Takip etme” sağ üstten. Bu noktada sadece oluşturulan kısayola bir isim atamamız ve “Tamam” a tıklamamız gerekiyor.

Google'dan Siri 2

Alexa, Assistant ve Siri'nin gerçekten dinlediği, sakladığı ve işlediği

Google'dan Siri 3

Şimdi, Siri’yi aramak için iPhone yan düğmesine basmanız yeterli veya “Hey Siri” dediğinizde Google Asistan’ın nasıl açıldığını göreceğiz. O andan itibaren zaten “Ok Google” diyerek etkileşime geçebiliriz.

Google'dan Siri 4

üzerinden | 01.net

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Üçüncü taraf uygulamaları olmayan bir iPhone’da Siri, Google Asistan ile nasıl değiştirilir? aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…