Ücretsiz ve satışta! Bu Ashampoo programlarını edinin

Ashampoo özellikle Nero Burning Rom’a en iyi alternatiflerden biri olan Burning Studio’dan sorumlu olduğu için en iyi bilinen yazılım geliştiricilerinden biridir. Bununla birlikte, yazılım kataloğu, multimedya düzenleme ve ofis programları gibi diğer alanları da kapsayacak şekilde çok daha ileri gider. Bu şirketin programları genellikle ücretlidir, bu da programlarından bazılarının eski sürümlerini ücretsiz olarak indirmemize ve kullanmamıza izin verir. Ancak, programlarından herhangi biriyle ilgileniyorsak, onları ücretsiz olarak veya nereye bakacağımızı bilirsek en iyi fiyata alabiliriz.

Ashampoo Photo Optimizer 7’yi “ücretsiz” edinin

Nisan ayına iyi bir başlangıç ​​yapmak için Ashampoo, fotoğraf rötuşlama ve optimizasyon yazılımını indirmemize izin veriyor. Fotoğraf İyileştirici 7, ücretsiz. Bu yazılım, olası iyileştirmeleri bulmak için içe aktardığımız tüm fotoğrafları otomatik olarak analiz etmekten ve gelişmiş algoritmaları sayesinde onlara benzersiz ve profesyonel bir dokunuş vermek için bunları uygulamaktan sorumludur.

Ashampoo Fotoğraf İyileştirici 7

Genel olarak, bu yazılımın lisansı 39,99 Euro’dur. Ancak, eğer ilgilenirsek, yazılımı bir « içinde alabiliriz.Bedava” buradan. Alıntılarda “ücretsiz” diyoruz, çünkü şirket bizden e-postamızı isteyecek ve bu e-postayı kendileriyle ilgili haberlerle bizimle iletişime geçmek için kullanacaklarını bize bildirecek (üçüncü şahıslara satmayacaklar).

Bu geliştirici, bu promosyonun ne kadar süreyle etkin olacağı hakkında ayrıntı vermedi, bu nedenle ilgileniyorsak, onu kullanmamız uzun sürmemelidir. E-posta girildikten sonra, lisansı etkinleştirmek için talimatları içeren bir e-posta alacağız. Anahtar hesabımıza bağlanacak ve programı etkinleştirmek istediğimizde ona erişebiliriz (hemen indirip etkinleştirmemiz gerekmez).

Ashampoo ofis yazılımı, Humble Bundle sayesinde neredeyse ele geçirildi

Ancak Photo Optimizer, uygun fiyata alabildiğimiz tek şirket programı değil. Yeni HumbleSoftwareBundle Ayrıca Ashampoo’ya, özellikle bu şirketin ofis programlarına adanmıştır.

Bu platformda her zaman olduğu gibi, ödediğimiz para miktarına bağlı olarak bir programın kilidini açabiliriz. Ayrıca, ödediğimiz paranın bir kısmı (veya tercih ettiğimiz şekilde tamamı) hayır kurumlarına ve bir STK’ya gidecek.

Programların ilki ödeme yaparak açılır. 1 avro. Ve bu bize programa erişmemizi sağlayacak Ashampoo Yedekleme Pro 15. Bu program, bir felaket durumunda verileri kurtarabilmemiz için herhangi bir dosyanın veya tüm işletim sistemimizin yedek kopyalarını oluşturmamızı sağlar. Geçen haftanın yedekleme günü olduğu düşünülürse çok değerli bir program.

Ortalamanın üzerinde ödeme yaparak ikinci programın kilidini açacağız, şu anda ortalama olan bir ortalama 10.44 euro (ancak bu, gün içinde yukarı veya aşağı değişebilir). Bu tutarı ödeyerek, önceki programa ek olarak, kilidi de açacağız. Ashampoo PDF Pro 2. Bu yazılım, PDF dosyaları oluşturmamıza, dönüştürmemize, düzenlememize ve korumamıza olanak tanır.

Ve son olarak, yukarıda ödeme 16.78 euroönceki iki programa ek olarak, diğer iki programa da ulaşabiliriz: Ashampoo Ofis 8Microsoft Office’e alternatif bir ofis otomasyonu ve Ashampoo WinOptimizer 18Windows’u optimize etmek ve yapılandırmak için eksiksiz bir paket.

Bu programları bu linkten edinebiliriz. Ve bu mütevazilik bugünden itibaren 15 gün geçerli olacak.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…