Ücretsiz futbol izleme sitesi Dailysport sonsuza kadar kapanıyor

“Merhaba Dailysport kullanıcıları, web sitesi sonsuza kadar kapanıyor. Desteğiniz için teşekkür ederiz #dailysport”. 22 Şubat 2021 Pazartesi sabahı girdiğimizde Daily Sport web sitesinde okuduğumuz mesaj net ve özlü. macerasına bir son. Artık Daily Sport’ta ücretsiz olarak futbol izleyemeyeceksiniz.

Yalnızca 2021’de Dailysport toplamda 7 alan öncekilerin kapanmasından kaçmak için. Web, güzel oyunun birçok hayranı için bir referans haline geldi, aynı zamanda bu spor için meşru yayın hakları sahiplerinin ana hedefi haline geldi. Operatörler, ödemeli televizyon platformları ve spor yayını yapan web siteleri tarafından yapılan yüksek yatırımlar, onları bu tür portalları kapatmak için savaşmaya zorluyor.

Dailysport kapanıyor, alternatif kim olacak?

Geçen Cumartesi, Pazartesi gününden itibaren “Merhaba Dailysport kullanıcıları” mesajını okuyabildik. web sonsuza kadar kapanacak. Web sitesinin resmi Telegram hesabında #dailysport desteğiniz için teşekkür ederiz. Bu genellikle olayları bildirmek veya yeni bir etki alanındaki değişikliği onaylamak için kullanılır. Ancak Cumartesi günü bu beklenmedik duyuruyla herkesi şaşırttı.

günlük spor

Bugün girmeye çalışırken https://dailysport.bar/Daily Sport’un son işlevsel alanı olan web sitesi artık futbol maçlarını akışta izlemek için bağlantılar göstermiyor ve bunun yerine aşağıdaki mesajı okuyoruz:

“Merhaba Dailysport kullanıcıları, web sitesi sonsuza kadar kapanıyor. Desteğiniz için teşekkürler #dailysport

Merhaba Dailysport kullanıcıları, sonsuza kadar kapatıyoruz. Desteğiniz için teşekkürler #dailysport”

Artık kullanıcılar, yeni alternatifler aramak, ödeme platformları ile her zaman tetikte. Roja Directa’dan bu yana, futbol maçlarını ücretsiz izlemek için alternatifler sunarak ziyaretçi açısından başarıya ulaşan birçok web sitesi var, ancak hiçbiri uzun yıllardır aktif değil.

Her zaman olduğu gibi, bunu vurgulamak isteriz. uygun bir teklif Ülkemizin ekonomik durumu ile her türlü kapatma veya ablukadan çok daha etkilidir. Bu durumda, her zaman korsanlığı seçecek bir kullanıcı yüzdesi olduğunu biliyoruz, ancak çok daha yüksek bir yüzdenin, eğer bu kadar pahalı bir şey olmasaydı veya premium telekomünikasyon paketleriyle bağlantılı olmasaydı, içeriğe yasal olarak erişeceği doğrudur.

Alternatifler hakkında, asıl şey getirmektir bunların içeriğine dikkat. Elbette Dailysport’un birçok klonu görünecektir, ancak bunların kötü amaçlı yazılımları gizlememesine veya bizi tarayıcı için herhangi bir tür program veya uzantı indirmeye zorlamamasına dikkat etmeliyiz. Her zaman olduğu gibi, dikkatli olmak en iyi silahımızdır, ancak cihazda iyi bir güvenlik çözümünün yüklü olması zarar vermez.

Yazı Sonsuza kadar kapanır Dailysport, ücretsiz futbol izlemek için web sitesi ADSLZone’da ilk kez ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…