Ücretsiz bir kullanıcıysanız, Lastpass artık platformlar arası erişime sahip olmayacak: PC’den mi yoksa mobilden mi kullanacağınızı seçmeniz gerekecek

Popüler şifre yöneticisi LastPass’ın sahipleri, bu yılın 16 Mart tarihinden itibaren başvurularının bu hizmetin serbest modunun işlevlerini kısıtlamaya başlayacakçok platformlu olmayı durdurmak için erişimi zorluyor.

Böylece, bundan böyle, bu kullanıcılar arasında seçim yapmak zorunda kalacaklar. bu yöneticiye yalnızca bilgisayarlardan veya yalnızca mobil cihazlardan erişin (telefon, tablet, akıllı saat).

Göz: Belirli cihazlardan değil, türlerden bahsediyoruzyani ilk seçeneği seçersek, LastPass’e kişisel masaüstümüzden, işten veya örneğin bir dizüstü bilgisayardan erişmeye devam edebiliriz.

Mevcut ücretsiz kullanıcılar için, o Mart tarihinden sonra oturum açtığınız ilk cihaz, hesabınızda “etkin cihaz türünü” belirleyecektir. Bundan sonra, diğer bu seçenek kilitlenmeden önce cihaz türünü değiştirmek için iki şans.

Yıllardır bir şifre yöneticisi kullanıyorum ve şimdi onsuz yaşayamam (kelimenin tam anlamıyla)

“Tüm cihazlarınızın otomatik olarak senkronize edildiğini unutmayın, böylece LastPass’e erişmek için bilgisayarınızı veya mobil cihazlarınızı kullanıyor olsanız da kasanızda depolanan hiçbir şeye erişiminizi kaybetmezsiniz veya hesabınızın kilitlenmesine neden olmazsınız.”

Yeni Premium kullanıcılar eklemeyi amaçlayan bir değişiklik

Ve sonra? Pekala, Premium kullanıcı (ücretli) olarak kaydolmaktan başka seçeneğiniz olmayacak. hizmete iki farklı platformdan erişebilme.

Mevcut ücretsiz kullanıcıların sınırlı süreli erişime sahip olmalarına rağmen, böyle bir abonelik artık aylık minimum 3 ABD Doları tutarındadır (yıllık faturalandırmayı tercih etmeniz koşuluyla). ayda yalnızca 2,25 ABD doları ödemelerine izin verecek bir teklif.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/16/2a/35/602c0d133bef07322b/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/25/ea/e6/602c0d023bef073238/original/nemotecnia-contrasenas.jpeg»}

Ancak bu, ücretsiz kullanıcıların maruz kaldığı tek kısıtlama olmayacak: daha sonraki bir tarihte (17 Mayıs’ta) e-posta desteğine erişimlerini de kaybedecekler (premium ve aile hesabı sahipleri tarafından sürdürülecek) ve yalnızca LastPass Destek Merkezi’nden kendi kendine yardım kaynaklarına erişime sahip olacak.

üzerinden | Son Geçiş

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Ücretsiz bir kullanıcıysanız, Lastpass artık platformlar arası erişime sahip olmayacak: PC’den mi yoksa mobilden mi kullanacağınızı seçmeniz gerekecek aslen yayınlandı Genbeta Mark Merino tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…