Uçar! Xiaomi robotlu süpürge sadece 127,49 Euro’ya

Tüm evlerde ve ofislerde rutin işlerden biri, her gün zemini temizlemektir ki bu, günde en az bir kez yapılması gereken bir şeydir, ancak bazen gün boyunca tekrarlamak bile gerekli olabilir. Bu, yeni teknolojiler hayatımıza girene ve bu görevi bizim yerimize otomatik olarak yapabilen cihazlar sağlayana kadar hayatımız boyunca manuel olarak yapılan bir şey. Yeri süpürme ve süpürme yeteneğine sahip akıllı cihazlar, hatta bazıları ovma ve paspaslama yapabilen robot elektrikli süpürgelere atıfta bulunuyoruz. İyi bir fiyata harika özelliklere sahip bir robot elektrikli süpürge arıyorsanız, şimdi bunu alma fırsatınız var. Karşı konulmaz bir fiyata Xiaomi modeli.

Süpürme, vakumlama, fırçalama ve paspaslama

Şunları yapabilen bir robot elektrikli süpürge olan Xiaomi Vacuum Mop Essential’a atıfta bulunuyoruz. vakum, süpürme, fırçalama ve paspas hiçbir şey yapmamıza gerek kalmadan evimizin zeminini temiz ve parlak bırakmak. Evden ayrılabilir ve robot elektrikli süpürgeyi bırakabiliriz, böylece döndüğümüzde her şeyi temiz buluruz.

Yüksek emiş gücüne sahip bir model, 2000 Pa, böylece geride bir toz zerresi kalmayacak. Diğer Xiaomi ürünleri gibi, para için büyük bir değere sahip olan bir robot elektrikli süpürge, ancak şimdi onu gerçek bir fiyata satın alabiliyoruz. pazarlık eBay’de bulduğumuz bu teklifle.

Xiaomi Vakumlu Paspas Essential için harika fiyat

Spesifik olarak, bu Xiaomi Vakumlu Paspas Essential’ın biraz belirlenmiş resmi bir fiyatı var. 200 Euro’nun altındaAncak, eBay’de sadece 149,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla bulmak artık mümkün. Ve başlıyoruz çünkü bu ilginç fiyata ek olarak, şu anda Asyalı üreticinin birçok ürününde aktif promosyon sayesinde daha fazla indirim alabiliyoruz.

Xiaomi Vakum Paspas Essential robotlu süpürge

Söz konusu bu model için hala 22,50 Euro daha indirim kazanın kuponu uygulamak P15XIAOMI sipariş için verilerimizi belirttiğimiz sırada. Bu, Xiaomi Vacuum Mop Essential robot elektrikli süpürgeyi nakliye masrafları dahil 127,49 Euro’luk bir nihai fiyattan satın alabileceğimiz anlamına geliyor. Roomba’ya alternatif robot elektrikli süpürgelerden biri için inanılmaz bir fiyat.

xiaomi Vakum Paspas Essential kontrol uygulaması

Bu Xiaomi robotunun katılar ve sıvılar için bir tankı vardır ve bir 90 dakikalık özerklik temizlik. Tabii ki, şarj etmek için düşük pil seviyesi algıladığında şarj tabanına geri dönme ve bu yapıldıktan sonra temizliğe kaldığı yerden devam etme özelliğine sahiptir.

Fırçalama modu için su pompasının üç farklı kademede ayarlanabilmesini sağlayan ve cep telefonundan kontrolXiaomi uygulaması aracılığıyla. Bu, WiFi bağlantısıyla birlikte, evden uzaktayken bile robotu istediğimiz zaman telefondan temizlemeye koyabileceğimiz anlamına geliyor, böylece döndüğümüzde her şeyi temiz bulacağız.

Uçan Çalıştır girişi! Topes de Gama’da ilk olarak sadece 127,49 avroya Xiaomi robot elektrikli süpürge beliriyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…