Uçan! Harika bir indirimle Nintendo Switch Lite konsolu

Nintendo’nun video oyunları ve konsol dünyasında her zaman en büyük referanslardan biri olduğunu söylemeye gerek yok, ancak gerçek şu ki Nintendo Switch ve Lite sürümünün piyasaya sürülmesi bir satış başarısı oldu ve olmaya devam ediyor. satın almayı düşünüyorsanız nintendo anahtarı liteşimdi bunu ilginç bir şekilde yapma fırsatınız var. tasarruf.

Nintendo Switch’in başarısından sonra üreticinin, gittiğimiz her yerde favori oyunlarımızın keyfini çıkarabilmemiz için tamamen taşınabilir bir konsol modeli olan Lite sürümünü piyasaya sürmeye karar verdiğini hatırlayalım. Normal Switch’ten farkı, onu televizyonumuza bağlı bir masaüstü konsolu olarak da kullanabilmemizdir, ancak konu onu her yere taşımak söz konusu olduğunda, Lite versiyonu çok daha kolay yönetilebilir ve daha hafiftir. Ayrıca Nintendo Switch Lite için mevcut olan kapaklardan biri ile daha rahat yapabiliyoruz.

Ve Nintendo Switch Lite’ın sadece boyutları var. 19,8 x 35 x 9,3 cm ve 600 gram ağırlığında. Tüm kontrollerin de entegre olduğu bir model, böylece herhangi bir oyundan herhangi bir sorun yaşamadan ve herhangi bir yerde veya zamanda faydalanabiliriz.

Nintendo Switch Lite için teklif

Teklif, çevrimiçi alışveriş devinin Animal Crossing oyunuyla birlikte Nintendo Switch Lite satın alma imkanı sunduğu Amazon’dan geliyor. €244,90. Bu, bir 55 euro tasarruf %18’lik bir indirim uygulandığı için 299,90 Euro olarak belirlenen orijinal fiyatı üzerinden.

Animal Crossing ve üç aylık Switch Online

Oyunu almak için paket, Animal Crossing New Horizons’ı indirmek için bir kodla birlikte gelir ve ayrıca diğer adaları ziyaret edebilmemiz, sizinkinden misafir alabilmemiz veya tüm çok oyunculu avantajlardan yararlanabilmemiz için Nintendo Switch Online hizmetine üç aylık bir abonelik içerir. abonelikle birlikte sunulan video oyunlarının eksiksiz kataloğunun yanı sıra.

Nintendo Switch Lite’ın bir 5.5 inç ekran ve HD çözünürlük, bir Nvidia Tegra işlemci, 32 GB dahili oyun depolama alanı ve Bluetooth, WiFi ve NFC bağlantısıyla çalışır. Stereo ses sunar ve arkadaşlarınız ve ailenizle bazı ortak oyunları oynamak için aynı anda yedi diğer konsola bağlanma yeteneğine sahiptir.

Taşınabilir oyunlara odaklanan bir konsol olarak, Nintendo Switch Lite’ın televizyonumuza bağlanılamıyor tıpkı normal Nintendo Switch’in bize izin verdiği gibi. Bununla birlikte, Lite sürümü ile tüm Nintendo Switch oyunlarını oynamak mümkündür. taşınabilir mod ile uyumludur.

Ek olarak, bir oyun titreşim, kızılötesi kamera veya hareket sensörü gibi Joy-Con denetleyici özelliklerini destekliyorsa, Nintendo Switch Lite kullanırken oyunun belirli özellikleri kullanılamayacak, ancak geri kalanının keyfini çıkarmaya devam edebileceksiniz. oyun sorunsuz.

giriş Fly! Topes de Gama’da ilk olarak Nintendo Switch Lite konsol harika bir indirimle karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…