Ubisoft, Çin Yeni Yılı’nı kutlamak için ‘Assassin’s Creed Chronicles China’yı veriyor: bu hafta ön sipariş verin ve sonsuza kadar sizin olsun

Spin-off destanı ‘Assassin’s Creed Chronicles’ ana oyunların ilginç bir çeşididir. Ubisoft serisini Çin, Hindistan veya Rusya gibi egzotik kültürlere götüren 2.5D perspektifli bir macera serisidir. Oyunlarının üçü de 2015’te ve ikisi 2016’da çıktı ve ana serinin bu varyasyonu o zamandan beri duyulmadı. Şimdi, Ubisoft size Çin’de geçen ilkini ücretsiz olarak alma şansı veriyor.

Ubisoft Mağazası aracılığıyla, önümüzdeki Cuma günü kutlanacak olan Çin Yeni Yılı’nı anan bu refaloya erişebilirsiniz. PC’de ücretsizdir ve Ubisoft Connect kullanıcı kitaplığınıza dahil edilebilir. Buna ek olarak, diğer Chronicles oyunlarında %70 indirim var ve üçlemenin tamamı 7,50 Euro’ya çıkıyor. Son başvuru tarihi 16 Şubat 17:00.

Çin’deki katiller

‘Assassin’s Creed Chronicles: China’ 1526’da geçiyor. Kahramanı Shao Jun, İtalyan suikastçı Ezio Auditore tarafından eğitilmiş genç bir kadın. , kardeşliği ile harap olan. Yolculuğunuz sizi 16. yüzyıl Çin’inin en sembolik yerlerinden bazılarını ziyaret etmeye götürecek: Çin Seddi, Makao veya Yasak Şehir.

'Assassin's Creed: Valhalla', analiz: Rol yapma dokunuşlarıyla ezici bir açık dünyanın keşfi için harika Viking ortamı

12 seviyesi boyunca Shao Jun, klasik bir 2.5D perspektif platform formatında ilerliyor. Suikastçinin işini kolaylaştırmak için bıçak, hançer gibi silahlar bulacağız ve gölgeli alanlarda düşmanlardan saklanma ve kahramanın kaçınılmaz akrobatik ve parkur becerilerinden yararlanma imkanı olacak.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Ubisoft, Çin Yeni Yılı’nı kutlamak için ‘Assassin’s Creed Chronicles China’yı veriyor: bu hafta ön sipariş verin ve sonsuza kadar sizin olsun aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…